Komunikaty firmowe: Tydzień 4 marca 2013 r.

Kevin Reagan dołączył do biura w San Jose w Kalifornii Grant Thornton LLP jako partner audytu. Wcześniej, w latach 2002-2012, Reagan był partnerem KPMG w swoim biurze w Santa Clara w Kalifornii.

Reagan ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w zakresie rachunkowości publicznej, które zdobywał pracując dla różnych firm technologicznych, głównie w sektorze komputerowym, magazynowym, komunikacyjnym, półprzewodnikowym i produkcji kontraktowej w tej branży. Posiada szczególną wiedzę specjalistyczną, pomagając klientom przy wypełnianiu formularzy SEC, w tym przy IPO i kolejnych ofertach dłużnych i kapitałowych, oraz znaczące doświadczenie w doradzaniu klientom przy fuzjach i przejęciach. Reagan rozpoczął swoją karierę w Arthur Andersen LLP w 1983 roku. Zdobył tytuł licencjata i aposa w dziedzinie rachunkowości na Uniwersytecie Santa Clara.

###

Junior Achievement USA (JA) otrzymał od Fundacji KPMG prezent w wysokości 1,75 miliona dolarów na przebudowę udanego programu nauczania w gimnazjum JA Finance Park, który każdego roku wpływa na 156 000 uczniów w całym kraju. Dotacja zostanie wykorzystana na rewizję, zaprojektowanie, promocję i ocenę nowego JA Finance Park, co ma na celu silniejsze wprowadzenie w życie koncepcji i technik nauczania z XXI wieku. Dotacja wesprze również rewizję technologii symulacyjnej, która ułatwi uczniom zrozumienie osobistego budżetu i inteligentnych praktyk w zakresie zarządzania pieniędzmi.

"KPMG's gift to Junior Achievement dodatkowo wspiera nasze zaangażowanie w kształcenie przyszłych pracowników na każdym etapie ich kariery akademickiej"s;, powiedział Jose Rodriguez, prezes Fundacji KPMG. "apos;s Developing our young people&s financial literacy and entrepreneurial and critical thinking skills is imperative in today's rapidly changing business environment, and key to driving a strong, diverse pipeline of future talent."

W JA Finance Park uczniowie gimnazjum uczestniczą w czterotygodniowym programie nauczania finansów osobistych realizowanym przez nauczyciela. Następnie udają się do JA Finance Park, gdzie testowane są ich nowe umiejętności w zakresie zarządzania pieniędzmi. Uczniowie otrzymują fikcyjną sytuację życiową, w tym pracę, pensję i stan cywilny i muszą stworzyć, wykorzystać i zbilansować budżet. Wolontariusze z lokalnej społeczności biznesowej mentorują studentów przez cały czas trwania doświadczenia.

"Jesteśmy podekscytowani otrzymaniem tego prezentu w imieniu Junior Achievement's middle school pupils", powiedział Jack E. Kosakowski, prezes i CEO Junior Achievement USA. "It will help us integrate relevant and contemporary learning into JA Finance Park to empower young people to own their success in today's global economy."

Koncentracja na karierze zawodowej jest szczególnie ważna dla KPMG w jego bieżących wysiłkach mających na celu przyciągnięcie wykwalifikowanych kandydatów do kariery zawodowej w księgowości.

Według Larry’ego Levy, KPMG LLP's Global Vice Chair of Quality and Risk Management oraz Junior Achievement USA Board Chair",KPMG oraz Fundacja KPMG są dumni ze wspierania Junior Achievement, a także dumni z zaangażowania naszych pracowników w organizację i jej misję. Ponad czterdziestu pięciu naszych partnerów i pracowników nadal poświęca swój czas na służbę na lokalnych tablicach JA, a prawie 1700 pracowało jako wolontariusze w klasach JA w ubiegłym roku."

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) , Tennessee's largest regional accounting and business consulting firm, has added Lucas Gates in its Security and Risk Services Practice in the Brentwood (Nashville) office. Zespół LBMC&apos’s Security and Risk Services świadczy szeroki zakres usług, w tym usługi zgodności z przepisami i bezpieczeństwa IT dla organizacji różnej wielkości, bez ograniczeń geograficznych.

Gates dołączył do firmy jako menedżer w dziale Security & Risk Services, gdzie będzie się specjalizował w bezpieczeństwie informacji, ocenie ryzyka i jego ograniczaniu. Lucas wnosi do firmy bogate doświadczenie w testowaniu penetracyjnym, tworzeniu stron internetowych oraz administrowaniu systemami Linux w sektorze opieki zdrowotnej i handlu detalicznego. Przychodzi do LBMC z Community Health Systems, gdzie był kierownikiem zespołu zarządzania zagrożeniami i podatnościami. Gates dołącza do bogatego w talenty zespołu specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji i ryzyka, którego usługi w ciągu ostatnich kilku lat ogromnie się rozwinęły. Pochodzący z Belo Horizonte w Brazylii, jest absolwentem Freed-Hardeman z tytułem licencjata w WNP.

*** Nie wiem.

LBMC dodała Kristen Mitchell , w swoim biurze w Brentwood (Nashville).

Mitchell dołączył do firmy księgowej na stanowisku pracownika w dziale księgowości i usług atestacyjnych, gdzie będzie pracował w dziale audytu w różnych branżach, w tym w służbie zdrowia i produkcji. Wcześniej pracowała jako księgowa kadrowa w Carter Lankford, CPAs, PC.

Pochodząca z Summertown w stanie Tennessee Mitchell jest absolwentką University of Tennessee, Chattanooga, gdzie uzyskała licencjat z rachunkowości. Obecnie uczęszcza do Lipscomb University, gdzie pracuje nad swoim Master of Accountancy.