Komunikaty firmowe: Tydzień 6 lutego 2012 r.

Citrin Cooperman ogłosił, że partner Scott Rutter został mianowany współprzewodniczącym zarządu Real Estate Networking and Transactions Group (R.E.N.T.), nowojorskiej organizacji zrzeszającej specjalistów z branży nieruchomości i branż pokrewnych. Rutter będzie również nadal służył jako skarbnik tej organizacji, w której zarządzie pracuje od sześciu lat.

«Cieszę się, że będę kierował operacjami R.E.N.T. przez następny rok», powiedział Rutter. «Organizacja podziela moją pasję do doskonalenia branży nieruchomości w Nowym Jorku poprzez zapewnienie brokerom i usługodawcom zajmującym się nieruchomościami narzędzi, których potrzebują, aby rozwijać się w każdym klimacie gospodarczym».

R.E.N.T. jest grupą sieciową i transakcyjną składającą się z firm członkowskich zaangażowanych w niektóre rodzaje działalności związanej z nieruchomościami, bezpośrednio lub na ich rzecz. Członkowie są brokerami, bankierami, prawnikami, publicystami i innymi sprzymierzonymi dostawcami usług dla branży nieruchomości i spotykają się regularnie, aby dzielić się najlepszymi praktykami rozwoju biznesu i źródeł skierowań.

###

Kaufman, Rossin & Co. , ogłosiła, że stała się pierwszą firmą księgową z południowej Florydy, która otrzymała licencję na oferowanie certyfikacji SysTrust , usługi asekuracyjnej specjalnie dla zewnętrznych dostawców usług biznesowych.

Certyfikacja SysTrust jest wykorzystywana przez zewnętrznych dostawców w celu potwierdzenia, że bezpieczeństwo, integralność przetwarzania, dostępność i kontrola poufności są stosowane w celu ograniczenia ryzyka stwarzanego przez ich środowisko. Firmy świadczące usługi w chmurze obliczeniowej, usługi zarządzane przez IT, usługi finansowe i opieka zdrowotna należą do tych, które mogą odnieść korzyści z uzyskania certyfikatu.

Aby móc zaoferować pieczęć SysTrust Seal, firmy muszą złożyć wniosek do Amerykańskiego Instytutu Biegłych Rewidentów Publicznych (AICPA) oraz do Kanadyjskiego Instytutu Biegłych Rewidentów (CICA). Kandydaci muszą mieć dobrą reputację i przejść proces weryfikacji. Wszystkie firmy oficjalnie licencjonowane do oferowania certyfikacji SysTrust są wymienione na stronie www.webtrust.org.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) , firma zajmująca się księgowością i doradztwem biznesowym, dodała czterech członków do swojego zespołu usług podatkowych w Nashville:

Ashley Lassiter został zatrudniony jako członek personelu w służbach podatkowych. Absolwentka University of Tennessee z tytułem licencjata w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem w dziedzinie księgowości, wcześniej praktykowana w LBMC.

Matthew Liskom dołączył do zespołu ds. sprzedaży i podatków lokalnych (SALT). Absolwent Uniwersytetu w Connecticut z tytułem licencjata w dziedzinie rachunkowości, wnosi doświadczenie zarówno w zakresie oprogramowania SALT, jak i OneSource. Przed dołączeniem do LBMC, Liskom był analitykiem podatkowym w IBM.

Colt Sullivan, CPA, jest starszy w zespole służb podatkowych. Jego doświadczenie w zakresie rachunkowości publicznej i korporacyjnej obejmuje FAS 109 oraz kwestie podatkowe dotyczące wielu państw. Sullivan posiada tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości oraz tytuł magistra w dziedzinie podatków, obydwa wydane przez Uniwersytet Stanowy Mississippi. Zanim dołączył do LBMC, był analitykiem podatkowym.

Madison Vannoy jest pracownikiem służb podatkowych. Posiada tytuł licencjata w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem w dziedzinie rachunkowości i finansów, uzyskany na Uniwersytecie w Tennessee. Vannoy ma doświadczenie stażowe u Dixona Hughesa Goodmana i PricewaterhouseCoopers (PwC).

###

Smith Elliott Kearns & Company, LLC (SEK&Co) Certified Public Accountants & Consultants , ma przyjemność ogłosić następujące promocje, które weszły w życie 1 stycznia 2012 roku.

Awansowany na nadzorcę:

Margaret E. Eldridge, CPA, MBA , została awansowana ze starszego wspólnika na przełożonego. Eldridge dołączyła do SEK&Co w 2005 r. po uzyskaniu tytułu magistra administracji biznesowej i licencjata w dziedzinie rachunkowości z York College of Pennsylvania. Pracuje w biurze w Hanowerze, świadcząc usługi w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych, małych przedsiębiorstw i nieruchomości.

Shannon K. Geiman, CPA , została awansowana z pracownika wyższego szczebla na kierownika. Geiman ukończył studia summa cum laude na West Virginia University, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w rachunkowości. Dołączyła do biura SEK&Co w Hanowerze, w Pensylwanii, w 2009 roku, wnosząc piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości. Specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie przygotowania podatkowego, planowania i doradztwa dla małych klientów biznesowych firmy.

MaryBeth Hockenberry, MBA, została awansowana ze starszego współpracownika na kierownika. Hockenberry uzyskała tytuł licencjata na Indiana University of Pennsylvania oraz tytuł magistra zarządzania przedsiębiorstwem na Frostburg State University. Dołączyła do biura SEK&Co w Hanowerze w Pensylwanii w 2009 roku i specjalizuje się w pomocy klientom w zakresie doradztwa biznesowego i indywidualnego doradztwa podatkowego, planowania i usług przygotowawczych.

Leighton P. Stiffler został awansowany ze starszego współpracownika na przełożonego. Stiffler uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na Uniwersytecie Stanowym Pensylwanii w 2005 roku. Dołączył do biura SEK&Co w Carlisle w 2008 r. i pracuje w dziale audytu, gdzie koncentruje się przede wszystkim na podmiotach non-profit i instytucjach rządowych. Zanim dołączył do SEK&Co, Stiffler pracował dla Boyer and Ritter CPA i Holy Spirit Hospital.

Awansowany na starszego wspólnika:

Amy K. Brousse, CPA, została awansowana z pracownika na starszego pracownika. Brousse ukończyła summa cum laude na Uniwersytecie w Shippensburgu, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, na kierunku rachunkowość. Dołączyła do biura SEK&Co w Chambersburgu w Pensylwanii w styczniu 2010 r. i współpracuje z klientami bankowymi świadczącymi usługi w zakresie audytu i zeznań podatkowych dla banków.

Tyler L. Clugston został awansowany z pracownika na starszego pracownika. Clugston ukończył summa cum laude na Uniwersytecie w Shippensburgu, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem ze specjalizacją z zakresu rachunkowości. W 2009 r., po odbyciu stażu w SEK&Co, dołączył do działu audytu w Chambersburgu w Pensylwanii w pełnym wymiarze godzin. Clugston świadczy usługi zarówno dla klientów audytorskich, jak i podatkowych.

Jennifer G. Day została awansowana z pracownika na starszego pracownika. Day dołączyła do SEK&Co na pełny etat w 2010 r. po odbyciu udanego stażu w firmie. Uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej, na kierunku księgowość, na Bloomsburg University of Pennsylvania. Pracuje przede wszystkim z klientami z sektora audytu oraz pomaga w realizacji różnych projektów podatkowych w biurze firmy w Hanowerze w Pensylwanii.

Nicole E. Shives została awansowana z pracownika na starszego pracownika. Nicole ukończyła magna cum laude na Uniwersytecie DeVry, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania technicznego z naciskiem na rachunkowość. Dołączyła do biura SEK&Co w Chambersburgu w Pensylwanii w 2008 r. i współpracuje z klientami bankowymi, świadcząc usługi w zakresie audytu i zeznań podatkowych dla banków.

Mark A. Hill został awansowany z pracownika na starszego pracownika. Hill uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości w Elizabethtown College. Przyjechał do Carlisle w Pensylwanii, do biura SEK&Co z dwuletnim doświadczeniem w zakresie audytu. Hill specjalizuje się w audycie, ze szczególnym uwzględnieniem klientów non-profit.

Awansowany na stanowisko pracownika pomocniczego:

Jaimie S. Kaufman został awansowany z pracownika księgowości/księgowości na pracownika etatowego. Kaufman uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej na Uniwersytecie w Shippensburgu z podwójnym kierunkiem: księgowość i systemy informacji zarządczej. Dołączyła do biura SEK&Co w Carlisle w Pensylwanii w 2009 roku i współpracuje z małymi klientami biznesowymi oraz klientami indywidualnymi firmy, świadcząc usługi księgowe, konsultingowe i podatkowe.

Ashley N. Poole został awansowany z księgowego firmy na pracownika biurowego. Poole uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na Keiser University w Daytona Beach na Florydzie. Pracuje w biurze administracyjnym od 2010 roku i będzie pracować w dziale podatkowym/usług księgowych w biurze Hagerstown w Maryland.

Awansowany na księgowego nadzoru:

Deborah L. Meckley została awansowana z księgowego na księgowego nadzorującego. Meckley jest absolwentką York Technical Institute, York, Pennsylvania, z dyplomem magistra księgowości. Dołączyła do Hanoweru w Pensylwanii, biura SEK&Co w 2000 roku i pracuje z klientami z branży płac i QuickBooks. Nadzoruje praktykę obsługi księgowej. Meckley jest również certyfikowanym ProAdvisor w QuickBooks i jest przedstawicielem firmy w Hanowerze w ACTS comm

.