Komunikaty firmowe: Tydzień 7 stycznia 2013 r.

BBD, LLP , ogłosił, że Lori C. Ehleben, CPA , dyrektor w Investment Management Group firmy, awansował na partnera.

Ehleben poświęciła swoją ponad dwudziestoletnią karierę w rachunkowości publicznej na rzecz branży zarządzania inwestycjami.

Ehleben dołącza teraz do partnerów: Michaela Boyle’a, Johna Brauna, Jamesa Kaisera i Williama Kousera w kierowaniu grupą zarządzającą inwestycjami BBD, która obsługuje zarejestrowane i niezarejestrowane firmy inwestycyjne, doradców inwestycyjnych oraz maklerów/dealerów papierów wartościowych.

Ehleben uzyskał tytuł BS z zakresu rachunkowości na Temple University.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) , regionalna firma konsultingowa w Tennessee, dodała Cindy Chadwick w swojej praktyce usług w zakresie bezpieczeństwa i ryzyka w biurze w Brentwood (Nashville).

Chadwick dołączył do firmy na stanowisku konsultanta personalnego, gdzie będzie się specjalizował w bezpieczeństwie informacji, ocenie ryzyka i jego ograniczaniu. Dołącza do bogatego w talenty zespołu specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji i ryzyka, którego usługi w ciągu ostatnich kilku lat znacząco się rozwinęły.

Pochodzi z Poplar Bluff w Missouri, jest absolwentką Uniwersytetu Lewis z tytułem magistra bezpieczeństwa informacji. Jest członkiem Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych.