Komunikaty firmowe: Tydzień 9 września 2013 r.

Phillip Cook dołączył A.T. LOCKE , firma świadcząca usługi księgowe, analizy biznesowe oraz finansowe i strategiczne doradztwo dla powstających i średnich organizacji, jako koordynator usług dla klientów w szybko rozwijającym się zespole firmy.

Cook będzie współpracował z kierownictwem A.T. LOCKE, aby wspierać wszystkich klientów firmy w całym regionie Upstate i Midlands z siedziby firmy w Greenville. Zanim dołączył do A.T. LOCKE, przez dwie dekady pracował w Liberty Life Insurance i jego następcach w zakresie zarządzania projektami i zarządzania operacyjnego. Podczas pracy w Liberty, jego obowiązki obejmowały zarządzanie call center, administrację agencji, szkolenia, inicjatywy informatyczne, rozwój/wdrażanie nowych produktów oraz zadania związane ze zgodnością z przepisami. Urodzony i obecny rezydent Clinton w Południowej Karolinie, Cook posiada tytuł BS w zakresie administracji biznesowej z Erskine College.

###

The CPA Practice Advisor wybrał czterech młodych liderów CCH na swoją coroczną listę «40 poniżej 40». CCH , część Wolters Kluwer, jest wiodącym dostawcą informacji podatkowych, księgowych i audytorskich, oprogramowania i usług.

Robert Baumann , główny architekt wspólnej platformy i wspólnych elementów oraz Srinivasu Maradana , starszy menedżer ds. rozwoju oprogramowania, oboje zostali wpisani na listę na drugi rok z rzędu. Nowymi laureatami CCH na rok 2013 są Cory Barwick , kierownik ds. technicznych produktów dla rozwiązań w zakresie podatków pośrednich od osób prawnych, oraz Cathy Rowe , kierownik ds. projektowania. , kierownik projektu.

Kliknij tutaj, aby przeczytać pełny artykuł»,40 Trailblazers którzy zmieniają zawód księgowego.»

###

Jill Jacobs dołączyła Citrin Cooperman jako główny marketingowiec w biurze w Nowym Jorku. Jacobs wnosi ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie usług profesjonalnych i będzie prowadzić inicjatywy marketingowe i rozwoju praktyki w pięciu biurach firmy.

Przed dołączeniem do Citrin Cooperman, Jacobs była dyrektorem ds. marketingu w Berdon LLP, firmie księgowej w Nowym Jorku, gdzie opracowała strategiczne plany marketingowe dla różnych niszowych specjalności, nadzorowała komunikację i zarządzała obszarem rozwoju biznesu. Wcześniej była międzynarodowym konsultantem marketingowym, prowadzącym klientów w zakresie rozwoju ich działalności na całym świecie. Jacobs zasiada w radzie doradczej Association for Accounting Marketing Metro NY Chapter i jest aktywna w kilku organizacjach społecznych, w tym Step Up Women’s Network. Posiada tytuł MBA w zarządzaniu międzynarodowym uzyskany w Thunderbird School of Global Management oraz licencjat z nauk politycznych i hiszpańskiego uzyskany na Uniwersytecie w Binghamton.

###

Foundation Financial Group (FFG) ogłosiła promocję Ronalda Kurta na stanowisko dyrektora generalnego oddziału. Na swoim nowym stanowisku Hurt będzie nadzorował kilka jednostek sprzedaży w regionalnym centrum sprzedaży FFG w Raleigh.

Odkąd rozpoczął pracę w FFG, Hurt awansował cztery razy w ciągu czterech lat. Rozpoczął pracę na podstawowym stanowisku marketingowym i zaczął korzystać z interaktywnych programów szkoleniowych FFG, aby rozwijać swoją karierę. W ciągu sześciu miesięcy Hurt otrzymał swój pierwszy awans i został członkiem zespołu zarządzającego FFG.

Pracownicy FFG są wyróżniani za wybitną pracę, a najlepsze wyniki na każdym stanowisku otrzymują nagrody korporacyjne. Doskonałość w kierowaniu sprzedażą i zarządzaniu jest nagradzana prestiżową nagrodą Cornerstone Award, a Hurt otrzymał siedem nagród podczas swojej kariery w firmie FFG. Kiedy Hurt nie jest w pracy, działa w swojej społeczności, pracując jako wolontariusz w Habitat for Humanity oraz w Banku Żywności Północnej Karoliny. Hurt uczestniczył w Raleigh’s 2013 Susan G. Komen Race for the Cure u boku swoich współpracowników z FFG.

###

Gettry Marcus CPA, P.C. z przyjemnością informuje o dodaniu Roberta Thee i Jill Scher do grupy usług podatkowych firmy. Ty i Scher wniesiecie do firmy swoje doświadczenie, aby jeszcze bardziej wzmocnić główny zespół podatkowy Gettry’ego Marcusa.

Jesteś w praktyce podatkowej od ponad trzydziestu lat, pracujesz w szerokim zakresie w doradztwie i zgodności dla ściśle powiązanych przedsiębiorstw i ich właścicieli. Obsługiwał klientów działających w wielu branżach, w tym hurtowników, producentów, detalistów i firmy świadczące usługi finansowe, a także osoby fizyczne, nieruchomości i fundusze powiernicze o wysokiej wartości netto. Posiada BBA w zakresie rachunkowości i MS w zakresie podatków od Barucha.

Scher wnosi ponad piętnastoletnie doświadczenie w zakresie rachunkowości publicznej i prywatnej. Pracowała z różnorodną bazą klientów średniej wielkości firm z różnych branż, w tym z branży mody, farmaceutycznej, zielonej energii i wydawniczej. Ponadto, obszary specjalizacji Scher obejmują zgodność z przepisami podatkowymi, doradztwo podatkowe, strukturyzację transakcji oraz reprezentację podatkową. Scher posiada tytuł BS w dziedzinie rachunkowości oraz magistra w dziedzinie podatków, obydwa z Uniwersytetu Stanowego Nowego Jorku w Albany.

###

Grant Thornton LLP nabył firmę konsultingową Oracle MarketSphere LLC , firmę konsultingową z Kansas City w Missouri. Przejęcie to, z dniem 1 września, rozszerza praktykę Grant Thornton Technology Solutions, która jest częścią usług doradztwa biznesowego firmy.

W wyniku przejęcia Grant Thornton zatrudnia ponad 160 konsultantów, którzy świadczą wysokiej jakości usługi doradztwa w zakresie procesów biznesowych i technologii dla szerokiego grona średnich i dynamicznych organizacji w całych Stanach Zjednoczonych. Wiodący w branży zespół jednostki dołącza do utalentowanej grupy doradców Grant Thornton, którzy skupiają się na świadczeniu niezależnych usług doradczych dla organizacji publicznych, prywatnych i non-profit w takich obszarach, jak doradztwo biznesowe, fuzje i przejęcia, kryminalistyka, wycena, restrukturyzacja oraz ryzyko i kontrola. Zespół Grant Thornton doradza w zakresie dostosowywania się do zmieniających się przepisów, zarządzania ryzykiem, ograniczania kosztów, wykorzystywania inwestycji technologicznych, usprawniania procesów biznesowych oraz identyfikacji strategicznych możliwości transakcyjnych.

Jako Platynowy członek sieci partnerskiej Oracle® PartnerNetwork i dostawca rozwiązań Oracle Accelerate, jednostka MarketSphere Oracle Solutions posiada praktyczną wiedzę o produktach, głęboką wiedzę funkcjonalną i zintegrowane umiejętności techniczne w zakresie planowania zasobów przedsiębiorstwa Oracle, zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa i pakietów produktów Business Intelligence. Jednostka biznesowa zaspokaja szeroki zakres potrzeb procesowych, technologicznych i organizacyjnych w zakresie finansów, zasobów ludzkich i funkcji łańcucha dostaw, specjalizując się w strategicznych działaniach biznesowych, integracji technologicznej i inicjatywach transformacji przedsiębiorstw. Została wyróżniona nagrodą Oracle Excellence Award 2012 za Business Intelligence i Data Warehousing oraz nagrodą Oracle Fusion Middleware 2012 za innowacyjność w dziedzinie Business Analytics.

MarketSphere będzie nadal stosował swoje wiodące na rynku praktyki w zakresie nieodebranych nieruchomości i operacji marketingowych.

###

Gross, Mendelsohn & Associates ma numer porządkowy 168 na INSIDE Public Accounting ‘s (IPA) 200, liście największych firm CPA w kraju. Firma ta została również wymieniona na IPA’s 200 Fastest-Growing, czyli liście najszybciej rozwijających się firm w kraju.

Gross Mendelsohn jest firmą konsultingową i CPA z siedzibą w Baltimore, która zaspokaja wszystkie potrzeby finansowe prywatnych przedsiębiorstw, organizacji non-profit i rodzin w regionie Mid-Atlantic.

###

Certyfikowana publiczna firma księgowa i doradcza Louis T. Roth & Co. ma przyjemność poinformować o dodaniu Kimberly Kennedy .

Kennedy dołącza do Louis T. Roth & Co. jako księgowy personelu. W 2013 roku ukończyła jako stypendystka honoris causa University of Louisville, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości i muzyki ze specjalizacją saksofon.

###

Firma CPA z siedzibą w Atlancie Moore Colson ogłosiła niedawno, że została uznana za jedną z INSIDE Public Accounting ‘s Best of the Best of the Best Firms in America for 2013.

INSIDE Public Accounting’s (IPA) annually Best of the Best of the Best recognition honoruje tylko pięćdziesiąt firm w Ameryce w oparciu o ich doskonałe wyniki w ponad siedemdziesięciu kryteriach IPA. W tym roku ponad 500 firm CPA w całym kraju wzięło udział w dwudziestym trzecim dorocznym badaniu i analizie firm IPA. IPA Best of the Best of the Best Top 50 CPA Firms wykazuje się długoterminową spójnością, wyjątkowymi wynikami i obsługą klienta, zaangażowaniem w szkolenia w całej firmie, wyjątkowymi korzyściami zarówno dla pracowników, jak i klientów oraz wyspecjalizowaną orientacją na klienta.

IPA Best of the Best Firms reprezentuje szczytowe osiągnięcia wysokowydajnych firm księgowych w Stanach Zjednoczonych, a Moore Colson zademonstrował właściwe połączenie wizji, planowania, szkolenia i realizacji, aby stać się częścią tej elitarnej grupy.

Lista IPA Best of the Best of the Best Firms 2013 pod względem wielkości i lokalizacji geograficznej – największa firma na liście to 418 milionów dolarów, a najmniejsza – 5,6 miliona dolarów.

*** Nie wiem.

Moore Colson kontynuuje swój cieszący się dużym powodzeniem międzynarodowy program wymiany pracowników w brytyjskiej firmie księgowej i doradczej HURST . W tym roku, Moore Colson będzie gościem HURST Audit Senior Adam Stirling . Ponadto, w ramach wymiany, Moore Colson wyśle do HURST w tym samym okresie jesienią tego roku Business Assurance Senior Associate Brada Parkera . Moore Colson i HURST są niezależnymi firmami członkowskimi w PrimeGlobal, jednym z największych na świecie międzynarodowych stowarzyszeń firm księgowych. Moore Colson jest firmą świadczącą pełen zakres usług z siedzibą w Atlancie, w Gruzji. HURST jest wiodącą firmą doradztwa biznesowego i księgową zlokalizowaną w północno-zachodniej Anglii, z biurami w Stockport, Manchesterze i Londynie.

Stirling będzie współpracował z Moore Colson’s Business Assurance Practice od 9 września do 18 października. W ciągu ostatnich sześciu lat pracował dla firmy HURST, a w grudniu 2010 r. uzyskał uprawnienia biegłego rewidenta. W Wielkiej Brytanii wymagane jest ukończenie trzyletniego kontraktu szkoleniowego w celu przystąpienia do ICAEW (Institute of Chartered Accountants w Anglii i Walii). Adam posiada również tytuł Bachelor of Science in Finance and Accounting (Uniwersytet w Salford, 2008). W firmie HURST Adam jest odpowiedzialny za kontrole zewnętrzne, przygotowywanie ustawowego sprawozdania finansowego, przygotowywanie wyliczeń podatku dochodowego od osób prawnych w ramach kontroli zewnętrznych, charytatywne kontrole zewnętrzne oraz wysoce regulowane kontrole «organu ds. postępowania finansowego».

W 2005 roku omówiono wstępne etapy wymiany i rozpoczęto przygotowania do programu, który okazałby się genialnie udany. Na przestrzeni lat zarówno liderzy i współpracownicy firm Moore Colson, jak i HURST wielokrotnie podróżowali do swoich firm, co umożliwiło dalszy rozwój i rozkwit tego trwającego programu – nie tylko z korzyścią dla pracowników giełdy i obu firm, ale również dla wspólnych klientów w obu krajach. Dzięki dzieleniu się zasobami i faktycznymi doświadczeniami biznesowymi zyskujemy lepsze zrozumienie celów biznesowych, celów i potrzeb naszych klientów, co pozwala obu firmom na dokładniejsze łączenie się i obsługę na znacznie wyższym poziomie, a także na poszerzenie międzynarodowego zasięgu.

Parker został wybrany do reprezentowania Moore’a Colsona w programie wymiany i również odwiedzi HURST tej jesieni. Jako starszy współpracownik Moore Colson’s Business Assurance Practice, Parker pracuje przy audytach i przeglądach finansowych, a także uczestniczy w projektach zgodności z Sarbanes-Oxley (SOX). Parker jest absolwentem Samford University i latem 2008 roku odbył staż u Moore’a Colsona.

###

Steven Morrison, CPA , został awansowany na stanowisko dyrektora w Departamencie Audytu uznanej w kraju firmy księgowej Morrison, Brown, Argiz & Farra, LLC (MBAF) . Morrison, mieszkający w biurze MBAF w Miami, wcześniej pracował jako starszy menedżer w Departamencie Audytu firmy. Ogłoszenie zostało złożone przez Tony’ego Argiza, Prezesa i Dyrektora Generalnego MBAF.

Jako dyrektor do jego obowiązków należy planowanie i przeprowadzanie audytów, a także doradzanie zespołom zaangażowanym w sprawy rachunkowości i audytu. Morrison ma doświadczenie w różnych branżach, w tym w handlu samochodami, planach świadczeń pracowniczych, spedycji/kurierze pocztowym, kredytach hipotecznych, niekomercyjnych, handlu detalicznym, telekomunikacji oraz sprzedaży hurtowej/dystrybucji.

Morrison pełni obecnie funkcję przewodniczącego Komitetu ds. Zasad Rachunkowości i Standardów Rewizji Finansowej FICPA. Był również członkiem Komitetu Sterującego Krajowego Zaawansowanego Sympozjum Technicznego Rachunkowości i Audytu AICPA 2013 (NAAATS) oraz prelegentem konferencji na temat zagadnień związanych z rachunkowością i audytem metodą praw własności. Morrison uczęszczał do University of Florida, gdzie uzyskał zarówno tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości, jak i magistra w dziedzinie nieruchomości. Uzyskał również tytuł magistra rachunkowości na Florida Atlantic University.

###

Payroll Vault , wiodący dostawca usług płacowych w chmurze, ogłosił swoją pierwszą coroczną konferencję franczyzobiorców, która odbędzie się w hotelu Inverness w Englewood, Kolorado. Konferencja służy jako forum edukacyjne, na którym franczyzobiorcy Payroll Vault z całego kraju mogą spotkać się, by wymienić się pomysłami, wziąć udział w warsztatach i uczyć się poprzez interakcję peer-to-peer.

Payroll Vault cieszył się sukcesem w pierwszym roku, sprzedając jedenaście franczyzobiorców w siedmiu stanach. Do tej pory istnieje również kilku franczyzobiorców na różnych etapach procesu wejścia na pokład. Franczyza Payroll Vault oferuje potencjalnym właścicielom możliwość skorzystania z lukratywnego strumienia przychodów z płac, bez konieczności budowania praktyki od podstaw. Manning oszacował, że koszt zbudowania praktyki płacowej od podstaw kosztuje znacznie ponad 100 000 dolarów i wymaga zaangażowania w planowanie biznesowe w wymiarze ponad 1300 godzin. Opłata franczyzowa w Payroll Vault jest znacznie niższa niż szacowany koszt uruchomienia działalności płacowej wyłącznie.

Pierwsza coroczna konferencja Payroll Vault odbędzie się w dniach 22-24 września 2013 roku.

###

Tanner LLC z dumą ogłasza, że została wybrana na INSIDE Public Accounting ‘s Best of the Best of the Best of the Firms for 2013.

INSIDE Public Accounting ‘s (IPA’s) annual Best of the Best of the Best recognition honors fifty CPA firms across the country for their overall superior performance on more than sevenenty IPA criteria. Połączenie planowania, strategii i realizacji Tanner’a wyróżniło się spośród ponad 500 firm, które uczestniczyły w dwudziestym trzecim dorocznym badaniu i analizie firm IPA.

Tanner został doceniony za wyjątkową obsługę klienta, udane wyniki, zaangażowanie w ciągłe szkolenia, unikalne korzyści i usługi zarówno dla klientów jak i pracowników.

50 najlepszych firm wywodzi się ze wszystkich rozmiarów i jest rozproszonych geograficznie na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Największa firma na tej liście ma rachunki na 418 milionów dolarów, a najmniejsza na 5,6 miliona dolarów. Tanner zostanie uznany we wrześniowym wydaniu IPA.