Komunikaty wspólnotowe: Tydzień 23 stycznia 2012 r.

Blue & Co, LLC, wiodąca regionalna firma zajmująca się księgowością publiczną, której biura znajdują się strategicznie w Indianie, Kentucky i Ohio, ogłosiła promocję Sary Jacob i na stanowisko dyrektora firmy. Specjalizuje się w księgowości i przygotowywaniu i planowaniu podatkowym dla osób fizycznych, ściśle powiązanych przedsiębiorstw i organizacji nienastawionych na zysk. Jacobi ukończyła Purdue University z tytułem BS z wyróżnieniem w dziedzinie rachunkowości.

###

W zeszłym miesiącu filadelfijska firma księgowa, podatkowa i doradztwa biznesowego Citrin Cooperman , prowadzona przez partnera Alana Mandeloffa, wspierała Entrepreneur Works, organizację non-profit świadczącą usługi w zakresie rozwoju biznesu i pożyczek dla przedsiębiorców, w corocznym programie Taste of Success Fundraiser. Citrin Cooperman był sponsorem spożywczej imprezy fundraisingowej w regionie Filadelfii, która odbyła się w Jack’s Firehouse w Filadelfii. Wydarzenie to zgromadziło zwolenników Przedsiębiorczości, klientów, fundatorów organizacji i pracowników, a także polityków lokalnych.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) dodał Eric Kimmerling, CPA, w swoim biurze w Nashville. Dołączył do firmy jako starszy księgowy w grupie Audit Services. Posiada czteroletnie doświadczenie w zakresie księgowości publicznej w kilku branżach, w tym w handlu detalicznym, działalności nienastawionej na zysk, logistyce i wykonawstwie, a także w audytach planów świadczeń. Kimmerling posiada licencjat z Purdue University oraz MBA z Georgia State University.

###

Moore Colson ogłosił niedawno przyjęcie Jeny DiGiacomo jako wspólnika w ramach praktyki Business Assurance firmy. Od ponad jedenastu lat służy Moore Colsonowi w wielu dziedzinach. Jako nowy partner firmy, DiGiacomo pracuje na stanowisku kierowniczym, świadcząc 404 usługi Sarbanes-Oxley w zakresie zgodności i wdrażania dla klientów firmy. Jest absolwentką University of Akron, która w 1997 roku uzyskała tytuł BS w dziedzinie rachunkowości, a w 1991 roku BBA w dziedzinie marketingu.

Jimmy Hawbaker, nowy wspólnik ds. zapewnienia wiarygodności biznesowej, wcześniej pracował jako kontroler ds. podatków od sprzedaży, korzystał z usług audytora ds. podatków i zgodności w Georgia Department of Revenue, gdzie zajmował się wszystkimi aspektami różnych audytów i współpracował z kilkoma audytorami przy wielu zleceniach. Brał również udział w specjalnych projektach dla Komisarza Grahama, gdzie pomagał i badał interpretację zmieniających się przepisów podatkowych. Hawbaker jest absolwentem Kennesaw State University z tytułem BBA.

Jessica Hutton, nowa wspólniczka podatkowa, przychodzi do firmy z CBIZ MHM, LLC, gdzie pracowała jako księgowa personelu. Podczas gdy w CBIZ, Hutton była odpowiedzialna za przygotowanie federalnych i wielopaństwowych oszacowań podatku dochodowego, rozszerzeń i zwrotów dla osób fizycznych, korporacji, S-korporacji, spółek osobowych, płac, trustów powierniczych i nie dla zysku. Jest absolwentką Kennesaw State University, z tytułem magistra w dziedzinie podatków oraz Baylor University, z tytułem BBA.

Lance Polatty jest nowym wspólnikiem podatkowym, który dołączył do praktyki usług podatkowych po odbyciu stażu w Cherry Bekaert & Holland. W trakcie pracy w CBH wypełniał zeznania podatkowe osób fizycznych, C-corporation, S-corporation i spółek osobowych, konstruował bilanse i rachunki zysków i strat, badał nowe przepisy podatkowe oraz pracował nad przetwarzaniem zmienionych deklaracji podatkowych i zmienionych formularzy W-2. Polatty jest absolwentem Uniwersytetu Gruzińskiego, posiadającym tytuł magistra w dziedzinie podatków i BBA.

Elysia Gonzalez jest nową jednostką stowarzyszoną zajmującą się zapewnianiem wiarygodności biznesowej. Zanim dołączyła do Moore Colson, pracowała w Oxford Industries, Inc. jako audytor wewnętrzny, gdzie badała zgodność firmy z Sarbanes-Oxley Section 404, przeprowadzała przeglądy, dokumentowała projekty oraz testowała i analizowała skuteczność operacyjną kontroli wewnętrznej. Jest absolwentką Mercer University, Stetson School of Business and Economics z dyplomem MBA w dziedzinie rachunkowości i BBA w dziedzinie rachunkowości.

Kelly Hopkins jest stażystą z Moore Colson. Jest absolwentką University of Georgia, Terry College of Business, z BBA, i zamierza dążyć do uzyskania stopnia MAcc. Przez dwa lata uczęszczała również do University of Mississippi School of Business Administration, Sally McDonnell Barksdale Honors College.

Chandler Amerson, wiosenny stażysta podatkowy z Moore Colsonem, planuje w maju 2012 r. ukończyć Mercer University, Stetson School of Business and Economics z tytułem magistra. Obecnie posiada tytuł BBA w dziedzinie nieruchomości, który uzyskał na Uniwersytecie Georgia, Terry College of Business.

###

Rosen Seymour Shapss Martin & Company LLP (RSSMC) ogłosił, że Michael Hochman, CPA, CCIFP, otrzymał oznaczenie zawodowe Certified Construction Industry Financial Professional (CCIFP). Hochman dołączył do RSSMC w styczniu 2011 roku. Jest partnerem-koordynatorem biura w Nowym Jorku i członkiem Komitetu Wykonawczego. Hochman jest w dużej mierze odpowiedzialny za budowanie niszy firmy w branży budowlanej. Posiada tytuł BS w dziedzinie rachunkowości Uniwersytetu Floryda, Fisher School of Accounting.

J uan Rondon, CPA, CCIFP, otrzymało również oznaczenie zawodowe CCIFP. Rondon, który jest menedżerem, ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w rachunkowości publicznej. Specjalizuje się w budownictwie i produkcji oraz koncentruje się na audycie, rachunkowości i planowaniu podatkowym. Rondon posiada tytuł BS w dziedzinie rachunkowości, który uzyskał na Uniwersytecie w Albany.

Robert A. Modansky, CPA, CFF, dołączył do National Editorial Board (NEB) dla Trendlines , publikacji PDI Global/Thomson Reuters. PDI Global jest częścią działalności podatkowej i księgowej Thomson Reuters. Jest partnerem w RSSMC i aktywnie rozwija praktykę niewypłacalności firmy. Modansky otrzymał BSBA z American University, Waszyngton, DC.

Avery E. Neumark, CPA, JD, LL.M, dołączył również do NEB dla Trendy . Jest partnerem odpowiedzialnym za Świadczenia Pracownicze i Rekompensaty dla Kadry Kierowniczej w RSSMC i posiada ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w zakresie rachunkowości publicznej i doradztwa w zakresie świadczeń pracowniczych. Z wyróżnieniem ukończył Yeshiva University w 1974 roku, a następnie otrzymał tytuł JD w Brooklyn Law School w 1977 roku oraz LL.M in Taxation w New York University School of Law w 1980 roku.

###

Mark Shumaker niedawno dołączył S chneider Downs & Co, Inc, jedna z sześćdziesięciu najlepszych firm świadczących usługi z zakresu rachunkowości publicznej, podatków i doradztwa biznesowego w Stanach Zjednoczonych, jako kierownik ds. marketingu w biurze Columbus. Shumaker będzie odpowiedzialny za ogólne funkcje marketingowe biura, w tym za zarządzanie marką, kierowanie niszami branżowymi, koordynację seminariów i imprez oraz opracowywanie nowych propozycji biznesowych i innych materiałów marketingowych. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie marketingu i zarządzania na Franklin University oraz tytuł licencjata w dziedzinie Fine Arts/Graphic Design na Bowling Green State University.