Kończy się czas: Jeszcze nie jest za późno, aby ubiegać się o Stypendium dla Studentów Księgowości z KsięgowościWEB.

Jeśli jesteś studentem księgowości, zajmij się tym i zacznij pisać. Jeśli znasz studenta księgowości, prześlij ten artykuł natychmiast! Stypendium dla studenta księgowości AccountingWEB upływa o północy w czwartek 31 marca.

Zegar tyka, ale jest jeszcze szansa dla studentów księgowości, aby skomponować esej nie więcej niż 500 słów z tematem”,Jest na to aplikacja”. Eseje będą oceniane pod kątem kreatywności, innowacyjności, jakości pisania, struktury, logiki, a także, w stosownych przypadkach, źródeł i badań.

Udział w programie stypendialnym AccountingWEB Accounting Student Scholarship jest otwarty dla obywateli USA, Kanady i Meksyku, którzy są studentami szkół wyższych, uniwersytetów i profesjonalnych szkół rachunkowości w Ameryce Północnej. Studenci ubiegający się o AccountingWEB Accounting Student Scholarship muszą mieć ukończony co najmniej jeden semestr lub dwa trymestry studiów dziennych i muszą być zadeklarowani jako rachunkowe kierunki studiów, ze skutkiem na jesień 2011 roku. Do ubiegania się o stypendium uprawnieni są zarówno studenci studiów licencjackich jak i magisterskich.

Stypendium to jednorazowa nagroda w wysokości 1000 dolarów, wypłacana instytucji edukacyjnej, w której zwycięscy studenci uczęszczają na zajęcia jako studenci pełnoetatowi, mają skumulowaną średnią ocen wynoszącą co najmniej 2,5 w skali 4,0 lub jej równowartość, i którzy są zadeklarowanymi kierunkami księgowymi. Jako dowód tego stanu wymagane są listy zaliczeniowe. Więcej szczegółów i link do aplikacji online są dostępne w Scholarship Rules .

Studenci mogą składać swoje aplikacje online lub pocztą amerykańską. Wszystkie zgłoszenia muszą być opatrzone datą stempla pocztowego lub złożone do północy czasu wschodniego, 31 marca 2011 r.

Kliknij tutaj , aby przekazać tę wiadomość do swojego ulubionego studenta rachunkowości!