Konferencja Sleeter obejmuje “jutrzejszy świat” rachunkowości

Przez Kara Haas, CPA

The Sleeter Group zaprezentuje potężnych dostawców, prelegentów i możliwości współpracy z The Cosmopolitan of Las Vegas na 8. dorocznej konferencji dotyczącej rozwiązań księgowych, która odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2011 roku.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest “jutrzejszy świat” rachunkowości, a na konferencji pojawią się wystawcy i sesje, które obejmą Cloud computing, przemówią do kolejnego pokolenia klientów i zachęcą dotychczasowych klientów do skorzystania z postępów w naszym zawodzie.

Skorzystaj z rabatów z tytułu wczesnej wyceny przedłużonych do 15 września 2011 roku.

Dołącz do Diamond Sponsor, Intuit i Platinum Sponsors; BigTime, CPA2Biz, Sage i Xero, aby zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie rozwiązań rachunkowości finansowej.

  • Czy masz konkretne pytania dotyczące produktu? Pracuj jeden na jednego z dostawcami, aby zidentyfikować rozwiązania, olśniewać swoich klientów i rozwijać swoją praktykę. Zatrzymaj się w Akademii Intuit, aby przeszkolić się w zakresie najnowszych wersji QuickBooków i innych produktów Intuit . Zobacz, co nowego jest w wydaniach produktów na 2012 rok.
  • Poznaj zróżnicowaną linię produktów Sage produktów finansowych Peachtree, ERP, MAS i Accpac, a także rozwiązania branżowe Timberline, Master Builder i MIP Fund Accounting.
  • Zastanawiasz się nad badaniem chmury, ale nie wiesz od czego zacząć? Dołącz do Rod Drury’ego, dyrektora generalnego Xero , wielokrotnie nagradzanego rozwiązania księgowego online, który przeprowadzi Cię przez ewolucję oprogramowania księgowego i ekscytujące możliwości, które czekają na Ciebie w chmurze. Zobacz, jak wykorzystanie narzędzi online zmieni sposób interakcji między Tobą i Twoimi klientami oraz wzmocni Twoją rolę jako zaufanego doradcy.
  • CPA2Biz , spółka zależna American Institute of Certified Public Accountants (AICPA) jest liderem w pomaganiu księgowym i doradcom w nawigacji po narzędziach w chmurze, które dostarczają kompleksowe rozwiązania zorientowane na klienta. Zobacz produkty CPA2Biz Intacct, Bill.com, Copanion GruntWorx, XCM Solutions, Confirmation.com i CPA2Biz Email Solutions w akcji.
  • Zaokrąglenie obecności w chmurze to BigTime , aplikacja webowa do obliczania czasu i rozliczeń. Dowiedz się, jak profesjonalne firmy usługowe są w stanie uchwycić czas, wydatki, projekty, kontakty, spotkania i wiadomości oraz zintegrować się z istniejącymi produktami.

Doganiać przedstawicieli innych finansowych, branżowych i uzupełniających się produktów. Sprawdź rosnącą listę dostawców i zobacz ich rozwiązania z pierwszej ręki. Spacery po halach wystawowych zapewnią, że nie przegapisz żadnego z tych wspaniałych dostawców!

Konferencja Sleeter przyciąga czołowych prelegentów dobrze znających się na rachunkowości i technologii. Tegoroczna lista nagłówków zawiera: Erik Asgeirsson, Randy Johnston, Mark Koziel, Himanshu Palsule, Leslie Shiner i Doug Sleeter.

Zrównoważyć objętość wiedzy z sesjami Jogi i Kardio lub wyjazdem na Zaporę Hoovera.

Media społecznościowe stają się kluczowym elementem uzupełniającym kompletne firmy. Michelle Long poprowadzi specjalną sesję networkingową dla uczestników i dostawców w niedzielę wieczorem. Przyprawione tweetery będą miały okazję umieścić twitter uchwyty z twarzami. Nowe głośniki wysokotonowe będą mogły dowiedzieć się cennych wskazówek i przekonać się o sile mediów społecznościowych.

Planując mój jesienny kalendarz konferencji, przeprowadziłam ankietę wśród blogerów QuickBooks, Michelle Long , aby zapytać, dlaczego powinnam włączyć tę konferencję do mojego harmonogramu. Long powiedział”,Konferencja Sleeter Group’s Accounting Solutions to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat produktów, usług, technologii i innych tematów, które mogą pomóc w lepszej obsłudze klientów i rozwoju firmy. Ponadto, jest to wspaniała okazja do nawiązania kontaktów z rówieśnikami, prelegentami i dostawcami, które mogą być bezcenne przez cały rok”.

Rzadko zdarza się, że podejmuję decyzję nie uruchamiając jej poza Twitterem.

Pytałem:

Odpowiedzi:

Będę tam. A co z tobą? Dołącz do nas i daj nam znać, żeby szukać cię na tweetach.