Kryzys konwersji książek QuickBooks Online – Część 2 Kryzys konwersji książek QuickBooks Online – Część 2

W moim ostatnim blogu, zrobiłem przypadek, że jest zamieszanie, opóźnienia i kryzys konwersji w zawodzie księgowego, jak praktyki starają się zorganizować skuteczne, bez obaw konwersji z dowolnego oprogramowania księgowego do QuickBooks Online.

Duża część kryzysu, który ma miejsce w konwersji z dowolnego oprogramowania księgowego do QuickBooks Online wynika ze słabego zrozumienia innych pozycji, które muszą być przekształcone i odpowiednio zainscenizowane, aby konwersja została uznana za sukces.

Naturalnie, księgowi chcą uniknąć lub zminimalizować ból zmiany, jednocześnie zyskując zysk i wydajność, które pochodzą z praktyki online. Kryzysy pojawiają się, ponieważ wiele razy konwersja będzie obejmowała inne pozycje niż QuickBooks, które mają być przekształcone. Dodatki muszą być odpowiednio zainscenizowane, aby konwersja została uznana za sukces.

Pytania pojawiają się, zazwyczaj po fakcie, od klienta:

  • Co z moją listą płac, serwisem handlowym, Bill.com i innymi aplikacjami, z którymi połączyłem się za pomocą poprzedniego oprogramowania księgowego?
  • Czy jest do nich narzędzie do konwersji?
  • Jak mogę otrzymać moją listę płac teraz, gdy jestem nawrócony?

W związku z tym konwersja znajduje się teraz w kryzysie dla klienta (który nie może wykonać listy płac lub odebrać płatności) i księgowego (który musi wiedzieć, do kogo zadzwonić, aby rozwiązać problemy).

W związku z tym potrzebujesz partnera, który zna się na zadawaniu właściwych pytań, posiadającego doświadczenie, wiedzę i narzędzia pozwalające na płynną konwersję całego biura do modelu biznesowego online.

Do następnego razu, gdy będę omawiał wyzwania związane z infrastrukturą programową związane z przejściem do pracy online i przygotowaniem biura do pracy w trybie online, bez użycia papieru.

Powiązany artykuł:

Kryzys konwersji QuickBooks Online â część 1