Kryzys konwersji QuickBooks Online – Część 3Kryzys konwersji QBO jest tutaj – Część 3

Jedną z głównych części ogólnego kryzysu konwersji, który ma miejsce, są poważne wyzwania związane z oprogramowaniem i ogólną infrastrukturą w przechodzeniu na praktykę skoncentrowaną na Internecie, co chciałbym poruszyć w tym fragmencie.

Jak zauważyłem, istnieje zamieszanie, opóźnienia i prawdziwy kryzys konwersji w zawodzie księgowego, jak praktyki starają się wystawiać skuteczne, bez obaw konwersji z dowolnego oprogramowania księgowego do QuickBooks Online.

Zauważyłem również, że duża część kryzysu wynika z nieorganizowania konwersji i nieświadomości, że programy dodatkowe będą musiały migrować do Internetu. Ból związany z tym przejściem powstrzymał wiele małych praktyk księgowych od zamiany na oczywiste zalety praktyki internetowej.

Dodając do tego wszystkiego bólu, ze wszystkimi dodatkami i opcjami cenowymi dostępnymi w świecie QuickBooks Online â nie wspominając o kwestiach licencyjnych â rodzi mnóstwo pytań o to, jak iść do przodu.

Big Q: Jak migrować?

Jasnym rozwiązaniem jest wybranie infrastruktury i trzymanie się jej. Nakreśl swoją ofertę programową i usługową i rozpowszechniaj ją jednolicie w swojej bazie klientów. I wyraźnie zaznaczyć, że aby z Tobą współpracować, Twoi klienci muszą korzystać z Twojej struktury oprogramowania. Po tym wszystkim, nie są ekspertami w dziedzinie księgowości, jesteś, i udało Ci się ustalić, że ta struktura jest najlepsza dla Ciebie i dla nich.

Zbuduj ofertę inwestycyjną jako prostą, jedną stronę lub mniej dla swojego klienta. Podejmij każdą inicjatywę, aby mieć kontrolę nad oprogramowaniem, licencjami i ich kosztami, włączając w to pełną listę płac QuickBooks Online, płatności i wszelkie inne aplikacje oferowane przez Twoją firmę.

Włóż dużo myśli do swojego menu pakietów serwisowych. Pamiętaj, że zrobienie czegoś łatwego w użyciu może być trudnym zadaniem, ponieważ rozważasz każdą z opcji. Zdecyduj, co zachować, a co wyrzucić. Uczyń to tak łatwym, jak to tylko możliwe, aby twój klient podjął decyzję o wejściu do sieci.

Nie należy oferować więcej niż trzech opcji usług. Bądź w pełni świadomy tego, co oferujesz.Zrozum, dlaczego wybrałeś te pakiety i bądź przygotowany na ich wyjaśnienie i obronę. Celem jest nowoczesna praktyka online. Skorzystaj z tej okazji, aby oczyścić swoją praktykę.

Zapytaj też siebie: Czy najlepiej pasujecie do tego klienta? Czy można je lepiej obsługiwać gdzie indziej?

Na koniec, zachęcam do porzucenia tradycyjnych rozliczeń godzinowych. Jesteś na to zbyt wydajny i skuteczny w dzisiejszych czasach. Spraw, aby droga do kasy była jak najprostsza dla Ciebie i Twojego klienta. Kontynuujcie, kontynuujcie i zamknijcie transakcję.

Wszystko co mogę powiedzieć to, że w mojej firmie przeszliśmy przez ból i teraz mamy proste, proste ceny menu dla standardowych usług. Cieszymy się spójnymi, miesięcznymi przepływami pieniężnymi ze zdrowymi zyskami. Mogę dodać, że QuickBooks Online sprawia, że moja praktyka działa tak gładko jak jedwab. Mam czas, aby naprawdę pomóc moim klientom i mogę rzeczywiście zobaczyć moją rodzinę od czasu do czasu.

Do następnego razu, jak zawsze, prosimy o dzielenie się swoimi przemyśleniami i uwagami na temat obecnego kryzysu nawrócenia.

Artykuły pokrewne:

Kryzys konwersji QuickBooks Online â Część 1

Kryzys konwersji QuickBooks Online â część 2