Księgowość Top 100 Social Media Leaderboard

Zaczyna się. Są interesujące, unikalne i często mogą być zaskakujące. Z ciekawości i chęci lepszego poznania się, poprosiliśmy uczestników naszej Accounting Top 100 Leaderboard, aby opowiedzieli nam o swoich pierwszych pracach. Sprawdź sekcję Reakcje Społeczne, aby uzyskać kilka pouczających odpowiedzi!

Oto kilka atrakcji z ostatniego Top 100…

Shout-out do Jima Bourke’a z Withum, byliny Top 100 Accounting Leaderboard, tak jak jest na innych listach i wyróżnieniach branżowych. Jim jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w zawodzie księgowego, i jest zawsze w dużym zapotrzebowaniu w sytuacjach kryzysowych, awaryjnych i katastrof, zwracając uwagę na jego firmy pracowników i infrastruktury, a jednocześnie dbając o sąsiadów, przyjaciół, rodzinę i, znając Jima, doskonałych obcych. W ostatnich miesiącach został wykorzystany, aby pomóc pokazać innym firmom, jak iść na odległość i uczynić pracowników bardziej wydajną i skuteczną pracę w domu, jednocześnie żonglując jego “dzień pracy”, strategicznie rozszerzając ślad jednego z najbardziej przyszłościowych firm w kraju. Za Jima, na zdrowie Jima – Avalara ma szczęście liczyć go jako partnera, doradcę i stałe miejsce w naszej tabeli liderów!

Ruszamy w górę: Dean Carson, CPA przesunął w górę 132 punkty w tej rundzie, aby wylądować na #61!

Godne uwagi Nowicjusze: Jacob Schroeder nowy na #89.

Reakcje społeczne

Moją pierwszą pracą był optyk w sklepie z okularami. pic.twitter.com/eUwk7sCwYq

– Nayo Carter-Gray, EA (@NayoCarterGray) 30 kwietnia 2020 r.

Nice to meet this group & still be part of it

Moja pierwsza praca to rzucanie papierkami w szkole podstawowej

Moja pierwsza praca po ukończeniu studiów to nauczanie matematyki HS
.
Moja pierwsza praca księgowa kilka lat później A/P urzędnik kontroli korespondencji

Teraz piszę prace etyczne podczas nauczania rachunkowości SW

.

– Jeremy Stephens (@J_Stephens_CPA) 29 kwietnia 2020 r.

Chcesz zobaczyć siebie jeszcze wyżej w rankingu?

Pamiętaj, że co dwa tygodnie generowana jest nowa tablica rankingowa z uaktualnionymi rankingami, więc kontynuuj wspaniałą pracę na portalach społecznościowych i obserwuj jak Twój ranking rośnie!

Myślisz, że masz to, czego potrzeba, żeby zrobić Top 100? Dołącz dziś za darmo!

Avalara’s Accounting Top 100 leaderboard (“Leaderboard”) jest tworzony za pomocą listy profesjonalnych użytkowników z dziedziny księgowości, która jest obsługiwana przez manualne wprowadzanie danych, jak również przez wewnętrzną funkcję wyszukiwania na Twitterze Rise.Global.Zastrzegamy sobie prawo do zmiany wskaźników punktacji wykorzystywanych do rankingu oraz do wykluczenia z listy, według własnego uznania. Tablica rankingowa nie stanowi poparcia, rekomendacji ani sponsorowania żadnego z księgowych znajdujących się na liście rankingowej i nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji co do ich zdolności lub wiarygodności. Oceny dokonywane za pomocą różnych metod lub w oparciu o różne informacje mogą dawać różne wyniki. Tablica Leaderboard jest tylko punktem wyjścia do zbierania informacji o specjalistach księgowych i nie należy na niej polegać przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu księgowego.

W celu uzyskania informacji zwrotnych i/lub pytań prosimy o kontakt z [adres e-mail chroniony].