Księgowość w chmurze adresów wirtualnych konferencji

W dniach 8 i 9 listopada 2012 r. setki księgowych na całym świecie, siedząc w swoich ulubionych fotelach w pracy lub w domu, będą uczyć się praktycznych wskazówek dotyczących rozwoju od dwóch liderów myśli w branży księgowej, nawiązywać kontakty z podobnie myślącymi praktykami, stawiać wystawcom szczegółowe pytania i zarabiać na CPE.

Podczas gdy branża księgowa przenosi się do chmury, sensowne jest organizowanie konferencji również w chmurze.

“Wirtualna konferencja ma na celu pomóc konsultantom ds. księgowości nauczyć się kroków, które pozwolą im przejść na księgowość w chmurze, a także odkryć nowe narzędzia i wskazówki dotyczące rozwoju ich praktyk”, mówi Michelle Long, CPA, Advanced Certified QuickBooks ProAdvisor, członek Intuit’s Trainer/Writer Network i założycielka Long for Success, LLC.

“Wielu księgowych chce dostać najlepsze szkolenie, ale nie może podróżować ani spędzać dni z dala od swoich praktyk. Technologia pozwala nam przychodzić do Twojego biura i usuwa również bariery finansowe”, mówi Sandi Smith Leyva z CPA i założyciel Accountant’s Accelerator®, programu rozwoju praktyki.

Zarówno Long, jak i Smith Leyva są popularnymi prelegentami na konferencjach branży księgowej i są znani z praktycznych, zorientowanych na zysk porad dla indywidualnych konsultantów księgowych i małych firm.

Jedną z głównych atrakcji wirtualnej konferencji będzie ich sesja informacyjna”,5 “Istotne zmiany w usługach księgowych i w jaki sposób możesz skorzystać”. Inne planowane sesje obejmują:

  • “5 sposobów na zarabianie pieniędzy z księgowości w chmurze (i jak to wycenić)”
  • “Common Mistakes Clients Make, How to Fix and Bill for Them”
  • “Przejście Państwa klientów do chmury z Dyskusji wstępnej do wdrożenia do użytkowania przez klienta”
  • “Panel Cloud 101”, plus siedem kolejnych

Złotymi sponsorami są Xero, ScanWriter, Intuit, Cloud9 Real Time, Avalara i Bill.com. Bezpłatne webinaria podglądowe odbędą się 27 września i 30 października 2012.

Aby się zarejestrować, odwiedź http://www.AccountingvCon.com.

Źródło: Ultimate Accounting vCon Press Release