KsięgowośćWEB w 2012 r. Artykuły w większości

przez Terri Eyden

Pomyśleliśmy, że może być fajnie podzielić się z wami listą naszych dziesięciu najlepszych, najczęściej czytanych artykułów 2012 roku. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda na to, że tematy związane z technologią są najbardziej interesujące dla Ciebie i Twoich współpracowników, a następnie historie dotyczące kariery i podatków. Miłej zabawy!

Technologia

Dinozaury techniczne: Taśmowe rejestratory i urządzenia faksowe na szczycie listy

W ramach badania “Office Endangered Species” firma LinkedIn przebadała ponad 7000 specjalistów i zapytała, jakie narzędzia i trendy biurowe najprawdopodobniej nie będą widoczne w biurach do roku 2017 i jakie narzędzia marzą o tym, by je mieć.

Siedem Quick Excel Tips

Oto siedem szybkich wskazówek programu Excel dotyczących: konwertowania danych, tabel amortyzacyjnych, rozciągania programu Excel na wiele monitorów, filtrowania pustych wierszy w programie Excel 2010, odzyskiwania niezapisanych skoroszytów w programie Excel 2010, identyfikowania duplikatów wartości w programie Excel 2007/2010 oraz odzyskiwania uszkodzonych skoroszytów w programie Excel.

Pierwsze spojrzenie na Excel 2013

Podgląd dla klientów”, czyli publiczna wersja beta Office 2013 stała się dostępna 16 lipca. Oto krótka lektura tego, co David Ringstrom, ekspert w dziedzinie Excela, znalazł w swoim pierwszym spinu w Excelu 2013.

Oprogramowanie Cloud Computing Versus jako usługa

W miarę jak nasz świat staje się coraz bardziej połączony, terminy używane do opisywania usług online zacierają się w abstrakcji. W tym artykule David Ringstrom wyjaśnia terminy “Cloud computing” kontra “software as a service”, często nazywane SaaS. W pewnym sensie jest to jak opisanie dwóch stron tej samej monety. Istnieją jednak pewne wyraźne rozróżnienia, wraz z ryzykiem i nagrodami, o których należy pamiętać.

Kariera

2011 Absolwenci księgowości zarabiający średnio 50.000 USD

Absolwenci księgowości w 2011 r. uzyskali wynagrodzenie początkowe, które przewyższało wynagrodzenia w prawie każdej innej dziedzinie poza inżynierią i informatyką. Ogółem średnia płaca wynosiła 41 701 USD, ale według badania NACE z 2012 r. główne kierunki księgowości zarabiały średnio 50 500 USD, co stanowi wzrost o 3,7% w porównaniu z 2010 r.

Baker Tilly’s 2012 Spend a Day Program

Coroczny program Baker Tilly Spend a Day jest przeznaczony dla studentów drugiego roku studiów i młodszych kierunków księgowych, aby doświadczyć kultury i atmosfery odnoszącej sukcesy firmy księgowej i doradczej.

Extreme Cheapskate CPA: NY Living on the Cheap

W dzień, Kate Hashimoto jest zatrudniona w nowojorskim CPA. Nocą jest samozwańczą “ekstremalnie tanią łyżwą”. W rzeczywistości, wydaje tak mało pieniędzy, że TLC pokazał ją w odcinku swojego nowego show Extreme Cheapskates .

Podatek

Formularz bezpłatnego arkusza kalkulacyjnego 1040 dostępny na rok podatkowy 2011

Glenn Reeves z Burlington w Kansas wydał niedawno swoją piętnastą, opartą na arkuszu kalkulacyjnym, roczną wersję amerykańskiego zeznania podatkowego dla osób fizycznych, znaną powszechnie jako Formularz 1040. Od 1997 roku Reeves kontynuuje tę “pracę miłości”, co oznacza, że pozwala każdemu podatnikowi na bezpłatne pobranie i korzystanie z arkusza kalkulacyjnego.

Limity podwyższeń IRS dla HSA i HDHP na 2013 r.

W procedurze IRS Revenue Procedure 2012-26, IRS ogłosiła nowe, skorygowane o inflację podwyżki składek na Konto Oszczędności Zdrowotnych (HSA) oraz wysokie odliczenia z tytułu planu zdrowotnego (HDHP). Kwoty te mają zastosowanie do roku kalendarzowego 2013.

To jest oficjalne: Payroll Tax Holiday Extends through 2012

Kończąc kilkutygodniową niepewność, Kongres uchwalił Middle Class Tax Relief and Job Creation Act z 2012 r. na krótko przed odroczeniem na długi weekend President’s Day. Prezydent Obama ma podpisać ustawę, jak tylko dotrze ona do Białego Domu.