Leslie Murphy otrzymuje Złoty Medal AICPA

Amerykański Instytut CPA (AICPA) ogłosił 23 października 2012 r., że Leslie Murphy, CPA, jest laureatem Złotego Medalu Instytutu 2012 za Zasługi dla Zasłużonych.

Złoty Medal jest najwyższą nagrodą przyznawaną przez AICPA i jest przyznawany CPA, które wniosły znaczący wkład do zawodu CPA. Murphy otrzymał nagrodę na jesiennym posiedzeniu Rady Zarządzającej AICPA. Kathy G. Eddy, przewodnicząca komitetu przyznającego nagrody i była przewodnicząca AICPA, wręczyła nagrodę.

“Leslie znacząco przyczyniła się do rozwoju i sukcesu zawodu księgowego w ciągu całej swojej wybitnej kariery”, powiedział Eddy. “Leslie pomogła ukształtować zawód na lepsze, dzieląc się swoją wiedzą, umiejętnościami i umiejętnościami poprzez swoją różnorodną działalność zawodową”.

W latach 2005-2006 Murphy pełnił funkcję przewodniczącego Rady Dyrektorów AICPA, która obecnie reprezentuje około 386 000 członków na całym świecie. Rozpoczęła pracę w zarządzie w 2001 roku i była zaangażowana na poziomie polityki, ponieważ zawód ten stanowił odpowiedź na zmieniające się środowisko przez następne sześć lat. Murphy kontynuowała swoją służbę jako członek Rady Zarządzającej Instytutu oraz Komitetu Wykonawczego Usług Asekuracyjnych, koncentrując się na zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwie i planowaniu strategicznym dla zapewnienia przyszłości.

Murphy otrzymał tytuł Amerykańskiego Stowarzyszenia Kobiet CPA 2007 Woman’s Society of CPA of the Year, został wprowadzony do Advisory Board Hall of Fame w 2011 roku, a w 2008 roku otrzymał nagrodę Women of Achievement and Courage Award od Michigan Women’s Foundation. Jest przewodniczącą rady nadzorczej i komitetu wykonawczego systemu opieki zdrowotnej St. John’s Providence Health System, a także członkiem rady nadzorczej United Way for Southeastern Michigan, rady nadzorczej Covenant House of Michigan, rady nadzorczej VSP oraz rady nadzorczej Kelly Services.

Murphy pełni obecnie funkcję prezesa i dyrektora generalnego Murphy Consulting, Inc. Uzyskała tytuł Bachelor of Business Administration in Accounting na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor oraz doktoraty honoris causa Walsh College w Troy, Michigan i Cleary University w Howell, Michigan.

Źródło: 23 października 2012 r., komunikat prasowy AICPA