Lista 18 Rozsądnych Oczekiwań Klienta

Nigdy nie daj się spieniężyć.Kiedy klienci widzą Twoją usługę jako wymienną, rozpoczynają zakupy u dostawcy o najniższych kosztach.Chcesz, aby nowy klient zrozumiał wartość, którą wnosisz do stołu, nie będąc jednocześnie sprzedawcą.

Załóżmy, że omówiłeś tuzin rozsądnych oczekiwań, jakie powinien mieć klient podczas pracy z Tobą.To nie byłby dokument pisemny. «Jeśli zostaniesz moim klientem, powinieneś oczekiwać…»

Tu jest lista 18. Możesz wybrać i wybrać.

1. Właściwe przygotowanie podatkowe. Udzielasz mi pełnych informacji w odpowiednim czasie, a ja przygotuję twoje zeznania i złożę je elektronicznie w odpowiednim czasie.

2. Listy z IRS. Nikt nie chce słyszeć od IRS ani od ich stanowych władz podatkowych. Jeśli skontaktują się z tobą i będą chcieli się z tobą skontaktować, będę działał jako twój pośrednik.

3. Reprezentacja. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy zostaniesz skontrolowany, stawię się w Twoim imieniu i będę bronił Twojego zeznania podatkowego.

4. Prowadzenie dokumentacji. Chociaż Ty również jesteś odpowiedzialny za prowadzenie właściwej dokumentacji, ja będę prowadził akta dokumentacji, którą dostarczasz w celu przygotowania podatkowego.Będą one przechowywane przez odpowiednią liczbę lat, zgodnie z wymogami prawa, a następnie, jeśli zechcesz, zwrócone do Ciebie.

5. Dowiedz się w swoim imieniu. Kodeks podatkowy często się zmienia. Poprzez kształcenie ustawiczne i stowarzyszenia zawodowe dołożę wszelkich starań, aby być na bieżąco z rozwojem sytuacji.

6. Minimalizacja podatków. Każdy Amerykanin ma prawo do płacenia jak najmniejszej kwoty podatków.Wykorzystam moją ustawiczną edukację, aby zrozumieć, jak nowe zasady wpływają na waszą konkretną sytuację i wyjaśnić wam je.

7. Kontakt osobisty. W przeciwieństwie do banków lub zakładów użyteczności publicznej, jeśli zadzwonisz w normalnych godzinach pracy, porozmawiasz z osobą znajdującą się w moim biurze.

8. Połączenia zwrotne. Jeśli musisz porozmawiać ze mną bezpośrednio, dołożę wszelkich starań, aby oddzwonić w ciągu 48 godzin.

9. Planowanie zagospodarowania przestrzennego. Ciężko pracujesz dla swoich pieniędzy.Chociaż rząd jest twoim cichym partnerem, będę dostępny, aby doradzić w kwestiach planowania nieruchomości, aby pomóc zmaksymalizować ilość bogactwa, które możesz przenieść do następnego pokolenia.

10. Działalność charytatywna. Może chcesz zostawić dziedzictwo.Możesz podjąć zobowiązania wobec organizacji charytatywnych płatne przez okres kilku lat.Mogę wam doradzić, jak założyć fundację, fundację-darczyńcę lub inny instrument filantropijny.

11. Planowanie studiów. Rodzice chcą, aby ich dzieci i wnuki miały jak najlepsze możliwości.Mogę pomóc w doradzeniu najlepszego sposobu udostępnienia funduszy poprzez plany oszczędnościowe uczelni i inne pojazdy.

12. Planowanie finansowe. Punkty, które właśnie wymieniłem, w tym takie obszary jak planowanie emerytalne, są częścią ogólnego procesu planowania finansowego.Jeśli nie masz już planu finansowego, mogę albo pomóc ci go założyć, albo skierować cię do wykwalifikowanych specjalistów.

13. Poza zatrudnieniem. Wielu specjalistów również konsultuje się, mówi lub pisze artykuły do czasopism branżowych.Często stanowią one dodatkowy strumień dochodów.Mogę pomóc ci zminimalizować podatki, jednocześnie maksymalizując oszczędności emerytalne, które możesz przypisać do tego strumienia dochodów.

14. Podatki pozapaństwowe. Inne stany mogą ubiegać się o państwowe podatki dochodowe od części twojego dochodu w oparciu o czas spędzony w ich stanie.Mogę pomóc ci śledzić pracę poza stanem.

15. Pobrane podatki od sprzedaży. Jeśli sprzedajesz produkt, zwykle jesteś komuś winien podatek od sprzedaży. Dotyczy to nawet samodzielnie wydawanych książek sprzedawanych za pośrednictwem witryn takich jak Amazon.com.Mogę Ci pomóc z niezbędnymi zgłoszeniami.

16. Porady rodzinne. Nasz związek nie musi być ograniczony do jednego pokolenia, jeśli istnieje taka potrzeba.Jeśli masz członków rodziny potrzebujących pomocy lub porady w zakresie przygotowania podatkowego, chętnie spotkam się z nimi na podstawie twojej rekomendacji.

17. Profesjonalne referencje. Twoje potrzeby finansowe prawdopodobnie wykraczają poza księgowość. Jeśli potrzebujesz adwokata do spraw planowania nieruchomości lub innej specjalistycznej porady w dziedzinach takich jak ubezpieczenie lub inwestowanie, mogę zapewnić wybór kandydatów w każdym z nich, abyś mógł przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną.

18. Budżetowanie. Możesz być świetny w zarządzaniu wydatkami.Możesz nie korzystać z budżetu i chcesz go założyć dla siebie lub swoich dzieci.Mogę pomóc ci zacząć.

Niewiele osób będzie potrzebowało każdej z tych usług, ale wiele z nich będzie potrzebowało innych, poza wąską rolą przygotowania podatkowego, którą wiążą z księgowymi. Chociaż nie omówiłbyś całej listy, mógłbyś skupić się na kilkunastu odpowiednich dla konkretnej sytuacji Twojego nowego klienta.