Łukka uruchamia podatkową i prawną bazę danych

Lukka Inc, nowojorski dostawca oprogramowania kryptograficznego i rozwiązań danych, wydał Lukka Library, interaktywną kolekcję prac naukowych, które konfrontują kontrowersyjne kwestie prawne i podatkowe, które nie mają oficjalnych wytycznych lub ram regulacyjnych wokół cypotokur walut.

Każdy dokument, przeważnie krótki, odnosi się do konkretnego zagadnienia i ma na celu dostarczenie widzom nowatorskiego spojrzenia na jeden z wielu zawiłości związanych z kryptońskim ekosystemem. Obecnie ponad dwa tuziny autorów z renomowanych firm i firm, w tym McDermott Will & Emery, Steptoe & Johnson, Mayer Brown, Baker & Hostetler, Ivins Phillips & Barker, Simmons & Simmons oraz University of Pennsylvania, wnosi swój wkład do tej biblioteki informacji.

Obecnie w Bibliotece Łukki można przeglądać m.in. materiały pochodzące od czołowych ekspertów prawnych, księgowych i podatkowych – np. identyfikacja opcji, jakie posiadacz kryptoflady ma do zapłacenia podatku, sugestie, jak wycenić krypto walutę, która często się zmienia, i wiele innych. Biblioteka w Łukce zajmuje się ponad 75 tematami, a dodatkowi profesjonalni eksperci zobowiązali się do dostarczenia w najbliższej przyszłości kilkudziesięciu kolejnych.

Biblioteka w Łukce umożliwia użytkownikom składanie zapytań o więcej tematów – dodanie do 170 już zidentyfikowanych do tworzenia. Oprócz dostępu do artykułów, kolekcja zapewnia pełną przejrzystość i dostęp do autorów, dzięki czemu subskrybenci mogą zwracać się o opinie i rozmowy do ekspertów merytorycznych, z którymi chcą się kontaktować.

Obecnie indywidualny abonament na dostęp do wszystkich treści Biblioteki Łukki kosztuje 99,95 dolarów rocznie.

W ciągu ostatnich sześciu lat Lukka zbudowała produkty, korzystając z wiedzy specjalistycznej z tradycyjnej branży usług finansowych, w tym byłego prezesa FASB, byłego członka zarządu DTCC, byłego urzędnika ds. ryzyka i kontroli wewnętrznej Siemens North America Risk & Internal Control, partnerów Big-4 oraz niezliczonych innych cenionych doradców. Informacje zawarte w Bibliotece w Łukce przyczyniły się do zaprojektowania oprogramowania kryptograficznego i produktów danych w Łukce.