MineralTree uruchamia program partnerski w zakresie finansów i rachunkowości

Producent rozwiązań w zakresie automatyzacji rozliczeń i płatności MineralTree posiada obecnie program partnerski skierowany do firm księgowych aktywnie zajmujących się outsourcingiem usług księgowych i finansowych dla klientów.

The pierwszy firma the nowy program być Atlanta opierać się księgowość firma Bennett Thrasher.

MineralTree jest przeznaczony do integracji z głównymi programami ERP i księgowymi, w tym NetSuite, Microsoft Dynamics, Intacct i QuickBooks.

“Rosnące przedsiębiorstwa coraz częściej szukają możliwości outsourcingu funkcji finansowych i księgowych z jednego prostego powodu: chcą poprawić wydajność, aby móc skupić się na bardziej strategicznych inicjatywach”, powiedział BC Krishna, dyrektor generalny MineralTree. “Jako eksperci w swoich dziedzinach, FAO z pewnością mogą zapewnić wydajność swoim klientom, ale bez odpowiednich narzędzi, mogą zrobić tylko tyle. MineralTree modernizuje i usprawnia płatności biznesowe poprzez wyeliminowanie procesów papierowych i synchronizację bezpośrednio z systemami księgowymi i bankiem firmy”.

Firmy zainteresowane nowym programem lub produktami i usługami MineralTree mogą odwiedzić swoją dedykowaną stronę partnerską.