Moss Adams i Mohler, Nixon i Williams Kombinacja

Moss Adams LLP, jedna z największych firm księgowych i konsultingowych w kraju, ogłosiła 5 grudnia 2012 roku, że połączy się z firmą księgową Mohler, Nixon & Williams z Doliny Krzemowej. Połączenie to wzmacnia obecność Moss Adams w jednym z najbardziej znaczących regionów technologicznych i venture capital w kraju, a także zapewnia Mohler, Nixon & Williams dodatkowe doświadczenie w kilku branżach, jak również dodatkowe międzynarodowe, stanowe i lokalne zasoby podatkowe. Połączenie, które zostało zatwierdzone przez partnerów obu firm, weszło w życie 1 stycznia 2013 roku.

«Połączenie Moss Adams i Mohler, Nixon & Williams daje nam możliwość zaspokojenia potrzeb w zakresie księgowości i doradztwa biznesowego rosnącej społeczności biznesowej w Dolinie Krzemowej i całej Kalifornii», powiedział Rick Anderson, CEO Moss Adams LLP. «Mohler, Nixon & Williams jest wysoko ceniony w Dolinie Krzemowej, a my z radością witamy ich utalentowanych partnerów i pracowników. Nasza wspólna przyszłość nie może być lepsza.»

Mohler, Nixon & Williams jest uważany za głównego dostawcę usług dla przemysłu technologicznego, w szczególności. Założona w 1986 roku firma jest jedną z największych lokalnych firm CPA w Kalifornii, z 25 partnerami i ponad 160 pracownikami. Mohler, Nixon & Williams oferuje szeroki zakres usług podatkowych, księgowych, audytorskich, kontroli wewnętrznej i konsultingowych dla przedsiębiorstw publicznych i prywatnych każdej wielkości, jak również dla osób fizycznych. Ponadto, Mohler, Nixon & Williams przeprowadza rocznie więcej audytów planów świadczeń pracowniczych niż jakakolwiek inna firma w rejonie Zatoki. W połączeniu z rozbudowaną praktyką świadczenia usług dla pracowników Moss Adams, ta połączona praktyka będzie jedną z największych w kraju.

«Zarówno Mohler, Nixon & Williams, jak i Moss Adams to firmy o podobnych ideałach i celach biznesowych, i nie mogliśmy poprosić o lepszego partnera w tej kombinacji», powiedział Steve Vidlock, CEO i partner zarządzający Mohler, Nixon & Williams. «Jakość pracy w Moss Adams oraz jego partnerów, pracowników i klientów cieszy się w naszej branży niezwykłym szacunkiem». Znamy się od lat i w miarę jak dążyliśmy do kontynuowania sukcesu naszej firmy, połączenie z Mossem Adamsem stanowiło ekscytującą szansę dla przyszłości naszej firmy».

Wiosną 2013 roku biuro Santa Clara Moss Adams zostanie przeniesione do obecnego biura Mohler, Nixon & Williams w Campbell, a biuro Mohler, Nixon & Williams w San Francisco połączy się z biurem Moss Adams w mieście. Wszyscy partnerzy Mohler, Nixon & Williams i zasadniczo wszyscy jego pracownicy mają dołączyć do Moss Adams.

«Moss Adams poważnie traktuje Kalifornię, a połączenie z Mohlerem, Nixonem i Williamsem rozwija naszą strategię współpracy z najlepszymi w branży», powiedział Chris Schmidt, przyszły dyrektor generalny i obecny prezes oraz dyrektor operacyjny Moss Adams. «W miarę jak Moss Adams wkracza w drugie stulecie swojego sukcesu, stale poszukujemy możliwości poszerzania zakresu naszych usług dla naszych klientów. Połączenie z Mohler, Nixon & Williams to ogromny krok naprzód w tym kierunku».

SOURCE: Moss Adams LLP Press Release