Nagroda magazynu “SmartCEO” Future 50 dla Citrin Cooperman.

Przez personel KsięgowościWEB

Filadelfijska firma księgowa, podatkowa i doradztwa biznesowego, Citrin Cooperman , została wyróżniona przez filadelfijski magazyn SmartCEO jako laureat nagrody Future 50 2012. Prowadzony przez partnera zarządzającego filadelfijskiego biura Mark S. Carrow, CPA, MST, Citrin Cooperman został wyróżniony na uroczystości wręczenia nagród magazynu w styczniu 2012 roku.

Wpisanie Citrin Cooperman na listę nagród Philadelphia SmartCEO Future 50 2012 i uznanie go za jedną z pięćdziesięciu najszybciej rozwijających się firm w regionie opiera się na łącznych wskaźnikach wzrostu przychodów i pracowników w okresie trzech lat. Firmy, które otrzymały nagrodę, generują łącznie 10 mld USD przychodów i zatrudniają ponad 55 000 osób.

Według styczniowego wydania magazynu SmartCEO z Filadelfii “, w ciągu ostatnich trzech lat – w samym sercu recesji – firmy te zwiększyły swoje przychody o 62 procent i poszerzyły listę pracowników o 67 procent”.

Po otrzymaniu nagrody, Carrow powiedział”, Jesteśmy bardzo zadowoleni, że już drugi rok z rzędu znaleźliśmy się na liście Philadelphia SmartCEO Future 50 i gratulujemy innym zwycięzcom, z którymi dzielimy to wyróżnienie. Nasza firma konsekwentnie rozwija się każdego roku od momentu jej powstania – jest to bezpośredni rezultat ciężkiej pracy naszego zespołu i skoncentrowanych wysiłków na rzecz naszych klientów”.

Założony w 1979 roku przez Joela Coopermana z Filadelfii i jego współpracownika Nilesa Citrina, Citrin Cooperman i jego 100 partnerów oraz 458 pracowników świadczy usługi doradztwa biznesowego dla właścicieli firm i przedsiębiorców. W ciągu ostatnich dwunastu lat, Citrin Cooperman, który ma pięć biur w czterech stanach, wzrósł z 18 milionów dolarów do ponad 105 milionów dolarów rocznego przychodu.

Artykuły pokrewne:

  • Biuro Citrin Coopermana w Filadelfii uosabia Ducha Dawania
  • Citrin Cooperman przejmuje firmy w Nowym Jorku, New Jersey; May Acquire More w 2010 r.
  • Cytryna Cooperman podnosi tysiące dolarów na walkę z rakiem