Nagrody Doskonałości Praktykantów: Buduj Wiarygodność dla swojej firmy

Istnieje wiele dobrych powodów, dla których warto poświęcić czas na ubieganie się o nagrody przemysłowe i biznesowe. Poza wyróżnieniami za ciężką pracę, buduje ona wiarygodność Twojej marki dla wybranej przez Ciebie grupy docelowej. Jednym z najprostszych sposobów, aby wyróżnić się na tle konkurencji jest marketing nagród, które Twoja firma osiąga.

Oto niektóre z innych korzyści, które przychodzą wraz z nową nagrodą:

  1. Lądowanie nowego biznesu. Na dzisiejszym rynku z setkami firm do wyboru w każdej branży, nagrody pozwalają odróżnić się od reszty. Klienci wolą być kojarzeni z firmą, która ma udokumentowane doświadczenie, a często czasy wybierają biznes zamiast konkurencji ze względu na prestiż i stabilność, że ich rówieśnicy i/lub sieci uznają.

  2. Wspomaga finansowanie. Kiedy jakakolwiek firma szuka finansowania, ważne jest, aby mieć kilka nagród branżowych w swoim portfolio; to pokazuje kredytodawcom, że jesteś dobrze rozwijającą się organizacją, która jest rozpoznawalna w tej dziedzinie. Więc jeśli szukasz, aby uzyskać finansowanie, zakupione lub przejść przez IPO, nagrody są jednym ze sposobów, aby zilustrować value.

  3. Zatrzymanie istniejącego personelu. Jeśli chodzi o morale pracowników, nagrody w Twojej branży są niezbędne; Twoi pracownicy chcą być dumni z tego, gdzie pracują.Kiedy Twój zespół jest dumny z osiągnięć firmy, daje mu prawa do chwalenia się, które pochodzą z zewnętrznego źródła, może dzielić się tymi osiągnięciami z potencjalnymi i obecnymi klientami, szczególnie dla zespołu rozwoju biznesu.

  4. Przyciąganie nowych pracowników. Potencjalni pracownicy są przyciągani do nagradzanych firm. Najlepsi producenci poszukują firm, które odnoszą sukcesy i będą prosperować w przyszłości. Posiadanie branżowych nagród pomoże Ci osiągnąć śmietankę talentów roślin, jeśli chodzi o staffing.

  5. Związane z elitarnymi biznesami. Kiedy Twoja firma zdobywa nagrody, jesteś w towarzystwie najlepszych firm w branży, które są uznawane, nie tylko przez Twoich rówieśników, ale również przez najlepszych wpływowych w Twojej branży. Dobrze jest być w tej samej kategorii co elita.

W duchu zapewnienia praktykom możliwości podkreślenia swoich osiągnięć zawodowych, AccountingWEB i Accountex nawiązały współpracę, aby zaoferować Ci…

The Practitioner Excellence Awards!

Nagrody te stanowią prestiżowe wyróżnienie dla niewielkiej grupy profesjonalistów, którzy w określonej kategorii nagród wykazują się doskonałością wykraczającą poza ich rówieśników. W roku 2016 przyznaje się tylko 3 nagrody, a wszyscy nominowani są weryfikowani i wybierani przez wybitne grono weteranów środowiska księgowego. Kategorie nagród obejmują:

Nagroda Doskonałości Filantropijnej

Przekazywana osobie fizycznej lub firmie, która wielokrotnie zmieniała swoją sytuację poprzez pracę filantropijną w zawodzie księgowego, w swojej społeczności i/lub z przyczyn, które wymagają uwagi.

Nagroda tysiącletnia

Wyróżnia przyszłość branży księgowej, pokazując tysiąclecia, które tworzą drogę dla nadchodzącego pokolenia.

Nagroda dla przyszłej firmy adoptującej

Given to a forward adopting firm that’s taving the way with the latest technologies and implementing them in their clients’ services, being competitive and consistently raising the bar in the accounting industry.

Nominuj dziś swoją firmę lub osobę! Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czy Twoja firma spełnia kryteria i przedstawić swoje nominacje, odwiedź AccountexUSA.com.

Zwycięzcy tych nagród zostaną ogłoszeni na konferencji Accountex USA 2016 i Expo, a w listopadzie pojawią się na stronie AccountingWEB. Wyraźny newsletter o zwycięzcach zostanie wysłany do bazy danych ponad 150.000 specjalistów księgowych, a także będzie prezentowany w prasie przez cały rok.