Narodziny podatków od ubezpieczeń społecznych

W 1936 roku rząd federalny opublikował Security in Your Old Age , broszurę, która wyjaśniała zupełnie nowy system podatków od ubezpieczeń społecznych, który miał wejść w życie w następnym roku. Ubezpieczenie na starość zawierało następujące wyjaśnienie:

Your Part of the Tax

Podatki wymagane przez to prawo będą płacone zarówno przez twojego pracodawcę jak i przez ciebie. Przez następne 3 lata będziesz płacił może 15 centów tygodniowo, może 25 centów tygodniowo, może 30 centów lub więcej, w zależności od tego ile zarabiasz. Oznacza to, że przez następne 3 lata, począwszy od 1 stycznia 1937 r., będziesz płacił 1 centa za każdego zarobionego dolara, a w tym samym czasie Twój pracodawca będzie płacił 1 centa za każdego zarobionego dolara, aż do 3000 dolarów rocznie. Dwadzieścia- sześć milionów innych pracowników i ich pracodawców będzie płacić w tym samym czasie.

Po pierwszych 3 latach – to znaczy od 1940 roku – będziesz płacił, a twój pracodawca będzie płacił 1 1/2 centa za każdego zarobionego dolara, do 3000 dolarów rocznie. Będzie to podatek przez 3 lata, a następnie, począwszy od 1943 roku, będziesz płacił 2 centy, podobnie jak twój pracodawca, za każdego dolara, który zarobisz przez następne 3 lata. Następnie ty i twój pracodawca będziecie płacić po pół centa więcej przez 3 lata, a w końcu, począwszy od 1949 roku, za 12 lat, ty i twój pracodawca będziecie płacić po 3 centy od każdego zarobionego dolara, do 3000 dolarów rocznie. To jest najwięcej, ile kiedykolwiek zapłacisz.

Jak długo rząd dotrzymywał swojej obietnicy «najwięcej zapłacisz»? Przez 14 lat. Od 1937 do 1950 roku limit wynosił 3000 dolarów na maksymalną kwotę zarobków podlegających opodatkowaniu Social Security. Od 1951 do 2009 roku, podstawa płac wzrastała każdego roku. Jedynym wyjątkiem były lata 2009, 2010 i 2011, kiedy podstawa płac pozostawała stabilna na poziomie 106.800 dolarów. W roku 2012 wzrosła ona do 110.100 dolarów, w roku 2013 do 113.700 dolarów, a w roku 2014 do 117.000 dolarów. W latach 2015 i 2016 ponownie utrzymała się na stałym poziomie 118 500 USD.

Protestujący podatkowi. IRS ma poparcie sądów w rozprawie agencji z osobami, które twierdzą, że są zwolnione z odpowiedzialności za podatki od ubezpieczeń społecznych, ponieważ ich zdaniem system ubezpieczeń społecznych jest niezgodny z konstytucją.

Na przykład Bruce Hunsberger, operator stacji benzynowych w Indianie, nigdzie nie poszedł z tym argumentem, że padł ofiarą niekonstytucyjnego, sponsorowanego przez rząd przekrętu, ponieważ wujek Sam raczej nie będzie miał «wystarczającej ilości pieniędzy, aby wypłacić swoje świadczenia, gdy staną się należne, zwłaszcza, że prawa są ciągle zmieniane». Sąd Podatkowy powołał się na odpowiedzialność Bruce’a, aby nadal płacić podatki za samozatrudnienie, nawet jeśli ostatecznie rozpocznie on pracę bez pobierania żadnych świadczeń, zauważając, że system «nie zapewnia praw umownych, które zazwyczaj są uważane za charakterystyczne dla programu ubezpieczeniowego».

Zostało to wyraźnie powiedziane George’owi Lee Kindredowi, odbiorcy opłat za szereg wystąpień, w których nakłaniał on swoich słuchaczy do buntu przeciwko systemowi podatku dochodowego. On również musi płacić podatki od samozatrudnienia, orzekł Sąd Apelacyjny dla VI Obwodu.

Artykuły dodatkowe . Przypomnienie dla księgowych, którzy z zadowoleniem przyjęliby porady, jak ostrzec klientów przed taktykami, które obniżają podatki na ten rok, a nawet dają przewagę na następny rok: Wejdź do archiwum moich artykułów (ponad 110 i liczenie).

Bądź konkurencyjny z kolegami księgowymi, którzy zwracają się do artykułów, gdy, powiedzmy, odpowiadają klientom lub chcą pokazać klientom, jak zwinnie unikać pułapek, jednocześnie wykorzystując możliwości zmniejszenia, opóźnienia lub głębokiego sześć płatności znacznych kwot, które w przeciwnym razie puchną kasety IRS.

Pamiętaj również o artykułach, gdy starasz się budować rozpoznawalność nazwy, cel możliwy do osiągnięcia tylko poprzez wybór i wdrożenie strategii, które wyróżniają Cię od dzikiej konkurencji. Wykorzystaj artykuły do przygotowania rozmów z odbiorcami, takimi jak właściciele firm, inwestorzy i emeryci.