Nasze cotygodniowe opakowanie: Co mogło cię ominąć

Artykuły z innych stron Sift Media:

The Queen’s AccountingWEB: Księgowość na linii frontu: Co klienci myślą

AccountingWEB rozmawiał z czterema różnymi małymi przedsiębiorstwami z całej Wielkiej Brytanii, aby dowiedzieć się więcej na temat ich potrzeb w zakresie rachunkowości.

Any Answers: Błędy księgowych

Ostatnio przejęłam kilku nowych klientów i znalazłam wiele błędów. Nie są to poważne, ale więcej wpadek. Ale zastanawiam się: Ile błędów znalazłby nowy księgowy w mojej pracy? Jak ludzie pracujący w pojedynkę minimalizują błędy?

BusinessZone: Pięć pytań, które należy zadać przed zakupem nowej technologii

Co naprawdę ma znaczenie przy zakupie technologii dla Twojej firmy? Oto pięć najważniejszych pytań, które należy zadać zanim technologia stanie się kluczową częścią Twojej działalności.

HRZone: Dwanaście kroków do skrócenia czasu wynajmu

Time-to-hire jest najważniejszą metryką zarządzania zasobami ludzkimi. Krótki czas oczekiwania na wynajem pozwala zminimalizować zakłócenia w działalności, natomiast długi czas oczekiwania na wynajem może spowodować utratę morale wśród obecnych pracowników i przerwać prowadzenie firmy.

MyCustomer: Sześć wskazówek, które pomogą ci przezwyciężyć lęk wywołany zimnem

Sześć technik, które mogą pomóc Ci stać się bardziej pewnym siebie i znacznie mniej zestresowanym sprzedawcą.

TrainingZone: Cztery proste sposoby na zaangażowanie społeczności online

Społeczność internetowa umożliwia zaangażowanie się w sprawy demograficzne, usprawnienie cyfrowej podróży i pomaga klientom lepiej zrozumieć branżę, a wszystko to przyczynia się do rozwoju ich działalności.