Nasze cotygodniowe opakowanie: Co mogło cię ominąć

Artykuły z innych stron Sift Media:

Going Concern: Przyszłość zawodu księgowego: Who’s Safe, Who’s Not

W artykułach GC dotyczących przyszłości zawodu księgowego toczy się ożywiona debata na temat tego, kto i w jaki sposób zostanie dotknięty tymi zmianami.

Open Items: Przeniesienie do South America Office â Adjustment Salary?

Czy ktokolwiek doświadczył korekty w dół wynagrodzenia w wyniku przelewu międzynarodowego? Jeśli tak, to czy powinienem wziąć pod uwagę jakąkolwiek poradę dotyczącą procesu negocjacji lub inne względy (oprócz wynagrodzenia), które powinienem wziąć pod uwagę przy zawieraniu tej umowy?

The Queen’s AccountingWEB: Wskazówki dotyczące uruchamiania: Budowanie praktycznego planu technicznego

Andrew Flanagan służy radą, jak wyróżnić się na tle konkurencji, upewniając się, że technologia, której używasz, jest odpowiednia do celu.

BusinessZone: Siedem aplikacji, które przedsiębiorcy mogą wykorzystać, aby zaoszczędzić czas

Przestań robić to, co robisz i sprawdź te wspaniałe sposoby na odzyskanie wszystkich straconych godzin i zmniejszenie obciążenia pracą o połowę. Technologia może zaoszczędzić czas i pieniądze, musisz tylko wiedzieć, kiedy jej używać.

HRZone: Wiedząc, że twoi pracownicy wpłyną na wynik końcowy

Rozpoznanie potencjalnej wartości danych kadrowych to tylko pierwszy krok; podejmowanie decyzji biznesowych i poprawa wyników firmy w wyniku analizy i integracji tych danych jest tam, gdzie leży prawdziwa wartość.

MyCustomer: Społeczne słuchanie i prywatność: W jaki sposób marki mogą utrzymać zaufanie konsumentów?

Marki, które monitorują media społecznościowe bez poważnego traktowania prywatności, czynią to na własne ryzyko.

TrainingZone: Jak nakłonić pracowników do uderzenia w ziemię

Podnoszenie prędkości jest jednym z najważniejszych elementów procesu pokładowego. Boaz Amidor mówi nam, jak maksymalnie ułatwić nowym pracownikom zatrudnienie.