Nasze cotygodniowe opakowanie: Co mogło cię ominąć

Artykuły z innych stron Sift Media:

Going Concern: Księgowy publikuje zdjęcia z polowań na dużą zwierzynę, Internet Flips Out
Kiedy twoje działania prawne zwracają na siebie uwagę i w rezultacie doprowadzają ludzi do takiego szaleństwa, że musisz iść do telewizji krajowej, aby wyjaśnić swoje działania, to staje się to pewnym problemem.

Open Items: The âI’m Leavingâ” Conversation

Rozumiem, że standardową procedurą operacyjną jest poinformowanie partnera wiodącego praktyki, następnie partnerów zaangażowanych, a następnie doradcy, a następnie przyjaciół/ współpracowników o swoich zaangażowaniach. Do tych z Was, którzy już opuścili Big 4, jak podeszliście do tych rozmów?

The Queen’s AccountingWEB: Paul Donno: Moja podróż do chmury

Założyciel 1 Accounts Online opowiada Robertowi Lovellowi o przesłankach kierujących jego młodą, opartą na technologii praktyką.

BusinessZone: Why you should be targeting millennials

Większe przedsiębiorstwa zastanawiają się już nad tym, jak podejdą i zachowają tysiąclecia. Dlaczego więc nie są to mniejsze firmy?

HRZone: From performance misery to performance joy?
Kluczem jest nie tylko pomaganie większej liczbie pracowników w osiąganiu wysokich wyników, ale także pomaganie im w utrzymaniu optymalnego poziomu na dłużej, nawet gdy sprawy zaczynają być naprawdę trudne.

MyCustomer: Trzy kluczowe kroki do budowania wspólnoty

Ścieżka do autentycznego zaangażowania się w sprawy klientów zaczyna się tutaj.

TrainingZone: Siedem wskazówek do przeprowadzenia konfrontacji w sali konferencyjnej

Konfrontacja jest czymś, z czym nikt tak naprawdę nie chce mieć do czynienia, ale kiedy jesteś w sali konferencyjnej, często jest to nieuniknione. Jednak konfrontacja niekoniecznie musi być czymś złym.