Nasze cotygodniowe opakowanie: Co mogło cię ominąć

Artykuły z innych stron Sift Media:

The Queen’s AccountingWEB: How to reward and motivate your team

Koniec roku finansowego jest okazją do dyskusji na temat rozwoju kariery zawodowej i przeglądu płac. Finola McManus przygląda się sposobom, w jaki praktyka może motywować pracowników.

Any Answers: Księgowanie skradzionej furgonetki?

Dwa lata temu nabyliśmy furgonetkę na finansach, ale miesiąc temu została skradziona. Ponieważ furgonetka jest wykazywana w naszym bilansie i zobowiązaniach na rachunku leasingu, muszę dokonać odpowiednich zapisów księgowych, ale byłbym wdzięczny za pewne wskazówki, aby upewnić się, że dobrze rozumiem.

BusinessZone: Jak twoja strategia idzie do tej listy kontrolnej SEO?

Dobre techniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) są niezbędne do zapewnienia, że odpowiedni klienci znajdą Twoją stronę internetową. Gina Jones, ekspert od marketingu cyfrowego w Style Tribe, rozmawia z ekspertami o tym, jak wdrożyć dobre SEO, aby promować swoją stronę internetową i zwiększyć sprzedaż.

HRZone: Proste wskazówki, które pomogą Ci utrzymać koncentrację w pracy

Karen Liebenguth, doświadczony trener życiowy i akredytowany nauczyciel myślenia, oferuje wskazówki, którymi można podzielić się z przełożonymi i pracownikami, które pomagają w przejściu od rozpraszania uwagi do koncentracji w pracy.

MyCustomer: Why we’re getting âcustomer focus’ all wrong

Tylko 8% klientów uważa, że firmy, od których kupują, są zorientowane na klienta.â»

TrainingZone: Pięć sposobów na doprowadzenie twojego personelu do sukcesu

Co można zrobić, aby utrzymać motywację personelu? Od optymalizacji powierzchni biurowej po doskonalenie komunikacji, oto pięć sposobów, dzięki uprzejmości Petera Starka, kierownika ds. marketingu w Eden Springs, możesz poprowadzić swoich pracowników do sukcesu.