Nasze cotygodniowe opakowanie: Co mogło cię ominąć

Artykuły z innych stron Sift Media:

The Queen’s AccountingWEB: Dlaczego księgowi zawodzą klientów

Zbyt wiele firm nie jest na szczycie swojej liczebności i przyjmuje mentalność strusia z głową w piasku, pisze Kelly Clifford.

Any Answers: Ile pobieracie za referencję księgowego?

Jak inni pobierają opłaty za referencje księgowego â za potwierdzenie obrotu, zysku za ostatnie trzy lata, że klient jest w stanie wypełnić zobowiązania finansowe, itp. Ustalanie cen w oparciu o czas lub wartość? Jaką wartość przypisujesz?

BusinessZone: Top 10 brody w biznesie i co to mówi o nich

Shakespeare napisał: Ten, kto ma brodę, jest kimś więcej niż młodzieńcem, a ten, kto nie ma brody, jest kimś mniej niż człowiekiem…” Mając to na uwadze, oto nasza lista 10 najlepszych brodaczy w biznesie, z fachową analizą profesjonalnej stylistki Natalii Coleman.

HRZone: Jaka jest kultura zarządzania w najbardziej angażujących się organizacjach?

Organizacje osiągające najlepsze wyniki rozwijają kwitnące kultury i zdobywające ludzi â praktyki, które napędzają je do górnego kwartylu angażujących się organizacji.

MyCustomer: Jak powiedzieć, że twoja cyfrowa strategia marketingowa to dud
?
Przyjrzyj się niektórym scenariuszom, które nie powinny mieć miejsca, jeśli chodzi o strategię marketingu cyfrowego Twojej marki i jak możesz podjąć działania, aby Twoje narzędzia działały dla Twojej firmy.

TrainingZone: Why you can’t hire your way around the soft skills gap

Myślisz, że podczas rekrutacji na kompetencje z zakresu umiejętności miękkich możesz pójść na skróty? Pomyśl jeszcze raz, pisze Bruce Tulgan.