NewPoint Group łączy się z Crowe Horwath

W ramach dalszej ekspansji firmy Crowe Horwath LLP na terenie całego kraju, firma wita talent NewPoint Group z Sacramento, firmy konsultingowej obsługującej klientów stanowych i samorządowych w Kalifornii. Siedmiu specjalistów NewPoint, w tym dwóch założycieli firmy, dołącza do Crowe od 1 października.

NewPoint, założony w 1995 roku przez Jamesa A. Gibsona i Edwarda R. Kaempfa, rozwinął silne relacje z różnymi kalifornijskimi agencjami stanowymi i samorządowymi, świadcząc szeroki zakres usług zarządzania, w tym planowanie strategiczne, ocenę i rozwój programów, projekty konsultingowe w zakresie ochrony środowiska, doskonalenie i innowacyjność procesów, alokację kosztów i ustalanie stawek oraz analizy wykonalności technologii informacyjnych. Łącznie, specjaliści NewPoint mają ponad 125 lat doświadczenia w konsultingu rządowym w Kalifornii. Gibson i Kaempf będą dyrektorami w Crowe.

Firma Crowe po raz pierwszy rozszerzyła swoją działalność na północną Kalifornię w 2011 roku, kiedy to do firmy dołączył personel Perry-Smith LLP, który rozpoczął działalność w Sacramento i San Francisco, zatrudniając ponad 100 specjalistów.

“Dołączenie do Crowe jest zwieńczeniem ponad dziesięciu lat pracy z Bobem Perry-Smithem i jego zespołem nad dużymi projektami rządowymi”, powiedział Jim Gibson, wcześniej z NewPoint. “Nie możemy się doczekać kontynuacji tej wspaniałej relacji i współpracy z innymi konsultantami w Crowe”.

“Naszym celem jest zawsze dostarczanie wyjątkowych doświadczeń klientom, a dzięki temu, że do naszego zespołu dołączają pracownicy NewPoint, jesteśmy w stanie zwiększyć głębię usług konsultingowych, które możemy zaoferować”, powiedział Chuck Allen, dyrektor generalny Crowe. “NewPoint jest znany ze swoich szerokich kalifornijskich kwalifikacji i doświadczenia, a my z przyjemnością witamy ich w Crowe”.

Powiązany artykuł:

  • Crowe Horwath zajmuje pierwsze miejsce w rankingu SEC Audyt Reports
  • .

Źródło: 1 października 2012 r., komunikat prasowy Crowe Horwath