NJSCPA przedstawia nowe studium dotyczące odszkodowań

Publiczne firmy księgowe w New Jersey i na okolicznych terenach mają teraz nowe narzędzie do ustalania odszkodowań.

New Jersey Society of CPA (NJSCPA) opublikowało właśnie swoją 2013/14 NJSCPA Compensation & Benefits Study of Public Accounting Firms in New Jersey . Raport nie ogranicza się tylko do wynagrodzenia, ale obejmuje również takie tematy jak plany motywacyjne, ubezpieczenie zdrowotne oraz szkolenia i rozwój. Badanie koncentruje się w całości na New Jersey, w podziale na regiony w obrębie stanu Garden: północny (w tym Nowy Jork), centralny i południowy (w tym Filadelfia).

Dane obejmują wszystkie poziomy księgowych – od poziomu podstawowego do partnerskiego – oraz personel pomocniczy, taki jak personel informatyczny i administracyjny.

Niektóre godne uwagi dane w nowym badaniu obejmują:

  • Starszy menedżer A&A w centrum New Jersey ma średnią pensję w wysokości 137.608 dolarów.
  • Sześćdziesiąt siedem procent firm księgowych w południowej części New Jersey zapewnia zwrot kosztów egzaminu CPA.
  • Firmy z Northern New Jersey z oszczędnością/401(k) wynoszą łącznie 81 procent.

«Aby mieć wewnętrznie sprawiedliwą i zewnętrznie konkurencyjną strategię wynagradzania, firmy muszą brać pod uwagę zarówno wyniki pracowników, jak i praktyki w zakresie płac i świadczeń zewnętrznych», powiedział w pisemnym oświadczeniu Hayes MacArthur, dyrektor i dyrektor ds. zasobów ludzkich nowojorskiej firmy CPA i konsultingowej EisnerAmper LLP. «Zewnętrzne badania wynagrodzeń i świadczeń są cennymi narzędziami do analizy porównawczej konkurencyjności ich praktyk w zakresie wynagrodzeń». Badania NJSCPA są zarówno cenne, jak i wyjątkowe, ponieważ koncentrują się na rynku lokalnym».

Badanie zostało przeprowadzone we współpracy z Merces Consulting, liderem rynku w zakresie badań wynagrodzeń i świadczeń dla organizacji non-profit. W badaniu, które trwało od września do grudnia 2013 roku, wzięło udział łącznie siedemdziesiąt osiem firm, obejmujących kilka tysięcy pracowników.

Artykuły pokrewne:

Robert Half: Wynagrodzenie początkowe brutto wzrosło średnio o 3,4 procent w 2014 roku
.
Roczny wzrost wynagrodzeń i łącznych odszkodowań dla członków IMA

$53,000: Przeciętne Wynagrodzenie Początkowe dla Nowej Klasy Rachunkowości