Nowy przewodniczący CalCPA wzywa do zacieśnienia więzi z firmami CPA, kontakty z nowymi członkami

Jako przewodniczący California Society of CPAs (CalCPA) na lata 2013-2014, Richard Simitian, CPA , będzie dążył do wzmocnienia stosunków między CalCPA a kalifornijskimi firmami księgowymi. Chce on również skupić się na zatrzymaniu nowych członków i rozwijaniu ich potencjału przywódczego.

«Oferujemy niezwykle wysoki poziom oferty edukacyjnej, aby zapewnić, że członkowie CalCPA są bezsprzecznie najlepszymi członkami CPA w Kalifornii», powiedział Simitian w swoim przemówieniu do kierownictwa CalCPA podczas ceremonii inauguracyjnych.

«Nowoprzybyli do zawodu chcą mieć wpływ na organizację i wpływać na podejmowanie decyzji bardzo wcześnie w swojej karierze zawodowej», zauważył.

Simitian powiedział, że CalCPA będzie dążyć do zwiększenia członkostwa w szeregach kalifornijskich nowych licencjobiorców CPA i będzie nadal promować kariery księgowych dla studentów.

«Co możemy zrobić, aby zapewnić, że przyciągniemy więcej osób do tego zawodu i zapewnimy im narzędzia potrzebne do rozpoczęcia ich kariery i kontynuowania ich związku z CalCPA przez wiele lat?» zapytał członków Rady CalCPA.

Nowa katedra zauważyła, że CalCPA oferuje możliwości edukacyjne, w tym szkolenia techniczne, które mogą pomóc firmom CPA poprawić wartość usług oferowanych klientom przez ich pracowników.

Podczas swojego roku pracy jako przewodniczący, Simitian powiedział, że będzie starał się «otworzyć dialog na różne interesujące go tematy» z firmami i zapytać, jak CalCPA może im pomóc. Będzie również zachęcał młodych i wschodzących członków branżowych do przekazywania informacji zwrotnych na temat tego, w jaki sposób CalCPA może odpowiadać na ich potrzeby.

Simitian jest regionalnym liderem praktyki audytu w regionie zachodnim Grant Thornton LLP. Ukończył studia licencjackie w zakresie rachunkowości na Pace University w Nowym Jorku.

Od 2007 roku jest członkiem zarządu Weingart Center, organizacji non-profit w Los Angeles, która pomaga osobom bezdomnym stać się samowystarczalnymi.

Źródło: California Society of CPAs