Ogłaszając CCH Axcess: Nowe modułowe narzędzie do zarządzania podatkami, zgodnością i zarządzaniem

CCH ogłosił wprowadzenie CCH Axcess – modułowego rozwiązania do przygotowania podatkowego, zgodności z przepisami i zarządzania firmą opartego na chmurze, zbudowanego od podstaw, oferującego zawodowi księgowemu wydajne rozwiązanie do kompleksowego zarządzania firmą. CCH Access nie jest nową wersją starego produktu. Według wiceprezesa wykonawczego i dyrektora generalnego CCH Software, Teresy Mackintosh, CCH zainwestował w tę platformę ponad 100 milionów dolarów, mając na celu fundamentalną zmianę sposobu realizacji przepływu pracy w firmach księgowych.

Podczas gdy niektóre z modułów pakietu są na rynku od ponad roku, moduł podatkowy jest nowy. CCH Axcess dostarcza rozwiązanie Cloud ze zintegrowaną centralną bazą danych, która oferuje jeden punkt dostępu do obsługi wszystkich zadań związanych z procesem podatkowym – od przygotowania deklaracji i zgodności po przechowywanie plików i praktykę.

“Firmy z CCH Axcess są firmami z wyraźną przewagą konkurencyjną”, powiedziała Karen Abramson, prezes i dyrektor generalny CCH. “Nikt inny nie może zaoferować tego, co CCH robi dzisiaj. Dzięki przełomowej technologii, ścisłej integracji procesów podatkowych, wspólnych danych i otwartej platformie, CCH Axcess sam w sobie oferuje firmom najwyższy poziom integracji, pewności siebie i szybkości”.

“Teraz jest czas, by firmy ruszyły do przodu”, powiedział Mackintosh. “CCH Axcess jest jedynym nowoczesnym, rozszerzalnym rozwiązaniem CPA zbudowanym od podstaw z podstawową bazą danych, która ujednolica praktykę firmy księgowej. Dzięki zintegrowanym modułom w jednym rozwiązaniu z jedną bazą danych, klienci korzystający z CCH Axcess zaoszczędzą tysiące godzin czasu na rutynowych zadaniach, umożliwiając im oferowanie nowych usług i wartości dla klientów.

“Uważamy, że jest to święty Graal, zmieniający grę pod względem przepływu pracy dla firm księgowych”, kontynuował Mackintosh.

Nazwa Axcess pochodzi od kombinacji “osi” i “dostępu”. Według Leslie Bonacum, wiceprezesa ds. komunikacji korporacyjnej w CCH, tematem jest to, że oś jest w centrum firmy w ruchu, a rozwiązanie Cloud oznacza, że narzędzia są dostępne w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie.

Moduły oparte na CCH Axcess Cloud obejmują:

 • CCH Axcess Tax – Serce usprawnionego, cyfrowego procesu podatkowego – wspierającego łatwość przygotowania podatku dzięki tysiącom automatycznie obliczanych formularzy i harmonogramów dla jednostek federalnych, stanowych, powiatowych i miejskich; solidna diagnostyka; oraz najnowocześniejszy elektroniczny system archiwizacji.
 • CCH Axcess Document – bogate w funkcje rozwiązanie w zakresie zarządzania dokumentami, umożliwiające elektroniczne porządkowanie i przechowywanie dokumentów źródłowych klientów, co pozwala osiągnąć prawdziwe cyfrowe środowisko pracy.
 • – Bogate w funkcje rozwiązanie do elektronicznej organizacji i przechowywania dokumentów źródłowych klientów, zapewniające prawdziwe cyfrowe środowisko pracy.

 • CCH Axcess Portal – bezpieczne cyfrowe centrum przechowywania online, w którym klienci mają całodobowy dostęp do swoich dokumentów finansowych oraz możliwość współpracy z pracownikami firmy w czasie rzeczywistym, w dowolnym momencie.
 • – Bezpieczne cyfrowe centrum przechowywania danych, w którym klienci mają dostęp do dokumentów finansowych w trybie 24/7 oraz możliwość współpracy z pracownikami firmy w czasie rzeczywistym, w dowolnym czasie.

 • CCH Axcess Practice – Dostarczenie kompleksowego systemu zarządzania praktykami w celu monitorowania czasu pracy personelu, tworzenia faktur i łatwego zarządzania wszystkimi aspektami działalności firmy.
 • – Zapewnianie kompleksowego systemu zarządzania praktyką w celu monitorowania czasu pracy personelu, sporządzania faktur i łatwego zarządzania wszystkimi aspektami działalności przedsiębiorstwa.

 • CCH Axcess Workstream – W pełni funkcjonalne rozwiązanie do zarządzania projektami, mające na celu usprawnienie zadań administracyjnych, takich jak śledzenie terminów, identyfikacja kluczowych etapów i monitorowanie statusu projektu.
 • – W pełni funkcjonalne rozwiązanie do zarządzania projektami, mające na celu usprawnienie zadań administracyjnych, takich jak śledzenie terminów, identyfikacja kluczowych etapów i monitorowanie statusu projektu.

CCH Axcess jest zbudowany na jednej platformie, która wykorzystuje jedną zintegrowaną bazę danych. Scentralizowana baza danych pozwala na to użytkownikom:

 • Wyświetlanie, zarządzanie i dostęp do wszystkich funkcji za pomocą wspólnej tablicy rozdzielczej.
 • Ustawić uprawnienia poprzez moduł administracyjny.
 • Narzędzia dostępu do zarządzania dokumentami i zarządzania firmą.
 • Usprawnienie współpracy z klientami.

Firmy polegające na CCH Axcess korzystają również ze zintegrowanej obsługi rozwiązań i aplikacji CCH Mobile – dostarczając najwyższej jakości treści CCH w ruchu dzięki potężnej platformie badawczej IntelliConnect®. A dzięki technologii Open Platform firmy CCH mogą korzystać z wielu ulubionych aplikacji autoryzowanych partnerów zewnętrznych, którzy zbudowali integrację z CCH Axcess.

CCH ogłosił, że firmy korzystające z CCH Axcess będą mogły w ten sposób rozwijać się, zarządzać i chronić swoją działalność:

 • Rośnij: CCH Axcess pomaga firmom budować relacje, umożliwiając im rozwój na nowych poziomach usług. Zaawansowana platforma usługowa rozwiązania otwiera drzwi do wzmocnienia istniejących relacji z klientami i przyciągnięcia nowych perspektyw poprzez podniesienie poziomu komunikacji, wspieranie relacji opartych na współpracy oraz zwiększenie terminowości i wartości pracy.
 • Zarządzaj: Usprawniając procesy efektywnego zarządzania w całej firmie, CCH Axcess pomaga również profesjonalistom lepiej zarządzać swoim biznesem. CCH Axcess upraszcza procesy w firmie, oferując w pełni zintegrowane oprogramowanie, które działa w oparciu o jedną, scentralizowaną bazę danych. Oznacza to, że dane płynnie przepływają między aplikacjami, eliminując ręczne wprowadzanie danych w dowolnym momencie.
 • Chronić: CCH Axcess pomaga również zarządzać ryzykiem, aby chronić reputację firmy jako zaufanego doradcy. Potężne oprogramowanie CCH pomaga profesjonalistom na bieżąco śledzić zmieniające się przepisy podatkowe i utrzymywać zgodność z nimi we wszystkich dziedzinach, a także wspiera użytkowników zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa w celu ochrony informacji o klientach i reputacji firmy.

“Dzisiejsze firmy wiedzą, że nie chodzi tylko o ukończenie pracy z klientem. To budowanie relacji, doskonalenie usług, standaryzacja procesów i ciągłe zwiększanie produktywności – stąd nowy wzrost i sukces”, powiedział Mackintosh. “Z CCH mają partnera, który rozumie, że inwestuje w ich sukces i który dostarczył im zaawansowane rozwiązanie, które sami mogą teraz wprowadzić do pracy i iść naprzód”.

Źródło: CCH