Portale internetowe oszczędzające pieniądze = Bezpieczna i efektywna wymiana dokumentów

przez Michaela Altera

Jeśli Twoi klienci nie znają się na portalach internetowych, możesz wyjaśnić, jak portale internetowe oszczędzają czas i ułatwiają wymianę plików. Dla klientów końcowych korzystanie z portalu internetowego oznacza, że nigdy nie muszą się obawiać, że serwer poczty elektronicznej zostanie uwięziony lub odrzuci wymianę dużych plików QuickBooks.

Dzielenie się plikami na portalu internetowym pozwala księgowym i klientom końcowym na jednoczesny dostęp do tych samych dokumentów elektronicznych poprzez proste wejście online i zalogowanie się za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Portale internetowe oferują natychmiastowy dostęp i bezproblemową wymianę plików z klientami.

Komunikacja i ochrona

  • Portale internetowe zapewniają bezpieczną metodę komunikacji online pomiędzy Tobą a Twoimi klientami. Portal działa jako repozytorium wymiany dokumentów (deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, plików PDF, plików QuickBooks, dokumentów Word docs, Excel itp.) potrzebnych w kontaktach z Twoimi klientami – dokumenty, które Twoja firma może obecnie przechowywać w formie papierowej w szafkach na dokumenty.
  • Portal internetowy, po maksymalnym wykorzystaniu dźwigni, służy jako podstawowy punkt interakcji pomiędzy księgowymi i płacowymi specjalistami a klientami końcowymi. Dokumenty mogą być dodawane do portalu z każdej strony, dostępne i przeglądane, kiedy tylko jest to wygodne.
  • Portale internetowe zyskały na popularności, ponieważ ułatwiają pracę księgowym i płacowym profesjonalistom. Są one uznawane za bezpieczniejszy sposób dostarczania dokumentów klientów, ponieważ stany zaczynają zamykać drzwi i ograniczają korzystanie z poczty elektronicznej do dostarczania danych klientów. Pliki dowolnej wielkości ładowane są natychmiast, a szyfrowanie jest często automatyczne, podobnie jak powiadomienie o załadowaniu nowych dokumentów do portalu internetowego.

Dodatkowe korzyści i oszczędności

  • Papier: Dokumenty, które są skanowane i przechowywane w formie zapisów elektronicznych, są łatwiej dostępne niż pliki przechowywane na płytach CD lub napędach kciukowych.
  • :

  • Mailing i związane z nim koszty: Faksowanie i korzystanie z poczty ślimakowej jest wyeliminowane w przypadku portali internetowych, podobnie jak koszty administracyjne związane z utrzymaniem papierowych plików dokumentów klienta. Niektóre programy portali internetowych oferują możliwość wysyłania i otrzymywania faktur i innej korespondencji.
  • Wydajność: Mniej czasu poświęca się na segregowanie i porządkowanie dokumentów papierowych, co pozwala na większą ilość czasu na bycie tropicielem deszczu lub po prostu na uwolnienie czasu dla większej równowagi między pracą a życiem prywatnym.
  • Marketing: Portale internetowe szybko tworzą Twoją markę jako technologicznie inteligentnej firmy.

Ostatecznie, praca za pośrednictwem portalu internetowego przekłada się na bezpieczną i sprawną wymianę dokumentów dla wszystkich.

Thomson Reuters ma doskonałą białą księgę na portalach internetowych, Wdrożenie rozwiązania dla portali firmowych , które możesz przeczytać. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat funkcji, które powinien oferować portal internetowy, mogą Państwo odwiedzić stronę ClientWhys.

Artykuły pokrewne:

  • Nieograniczony dostęp: Portale klienckie Revolutionize Business Practices
  • Jak Twoja strona internetowa może upodobnić Cię do Jamesa Franco