Poszukiwania społeczne: Skąd pochodzi biznes?

âLucy, masz trochę splainin’ do zrobienia! â” (Desi Arnaz jak âRickyâ” w I Love Lucy) Ci ludzie, którzy tout społecznych poszukiwań jako następnej wielkiej rzeczy muszą dostarczyć odpowiedzi na pytania, szczególnie: â Skąd się bierze ten biznes?

Rozłączenie jest możliwe, ponieważ księgowym i innym profesjonalistom zaleca się dołączenie do społeczności i grup zawodowych, a także mieszanie się z zamożnymi ludźmi. Dołączyłeś, uczestniczyłeś. Woody Allen powiedział, że osiemdziesiąt procent sukcesu się pojawia.â” Co dalej?

Business Comes From Seven Places

Oto dobra wiadomość: Masz wiele ścieżek prowadzących do interesów. Zła wiadomość jest taka, że musisz aktywnie do niego dążyć. Załóżmy, że dołączyłeś do grupy i spotkałeś wiele osób, komunikując się kim jesteś, co robisz, i dlaczego jesteś dobry. Uczyłeś się również kim są, gdzie pracują i co robią. Ty wykonałeś 80 procent pracy Woody’ego Allena.

1. Ludzie, których spotykasz. To ludzka natura, by rozważyć wymianę. Ludzie porównują cię do ich obecnego CPA, myśląc o uwadze i usługach, które otrzymują. Mogą być nowi w okolicy i potrzebują kogoś, kto robi to, co Ty.

Strategia: Tłumaczą, że mają CPA. Zakładasz, że są szczęśliwi. âLet me know if anything ever changes.â” You might offer a card, but because they see you regularly, that’s not critical. Jesteś niski.

2. Skierowania. Przeciętna osoba zna około 600 osób, zgodnie z New York Times. On może znać kogoś, kto nie jest zadowolony z jego CPA, jest nowy w okolicy, lub jest w okresie przejściowym. Jest taka potrzeba. Zgłasza się na ochotnika. âI know a great guy at the club ⦠.â”

Strategia: To kolejna pasywna sytuacja. On wie, co robisz. Jeśli znasz go naprawdę dobrze, możesz nauczyć go, jak powiedzieć komuś, że możesz być w stanie pomóc. Zależy to od tego, jak bardzo chcesz iść naprzód.

3. Działalność w ramach grupy. Nonprofits są notoryczne, jeśli chodzi o wprowadzenie księgowego do zarządu, a następnie oczekiwanie na bezpłatną poradę. W razie wątpliwości zapytaj prawnika, który siedział obok ciebie. Jeśli organizacja składa zeznania podatkowe w rządzie stanowym i federalnym, istnieją kwestie odpowiedzialności i zobowiązań. W tych okolicznościach rozsądne jest, aby dostawca usług oczekiwał zapłaty.

Strategia: Bądź świadomy, która organizacja składa swoje podatki i zadowolenie zarządu lub jego brak. Jeśli dowiesz się, że są one nieszczęśliwe, możesz wspomnieć, że masz w swoim biurze kogoś, kto wykonuje tego typu pracę, ponieważ masz kilka nonprofitów jako klientów. To delikatnie komunikuje, że praca nie jest wykonywana za darmo.

4. Inne organizacje. Profesjonalni pracownicy w mieście znają się, ponieważ tworzenie sieci kontaktów i współpraca to ich drabina kariery. Mogą być zadowoleni ze swojego księgowego, ale wiedzą, że inny nonprofit po drugiej stronie ulicy ma problem wykraczający poza zakres ich obecnego dostawcy.

Strategia: Przypomnij swoim kontaktom, że rozumiesz problemy, z którymi borykają się gracze w przestrzeni non profit. Kiedy pojawia się biznes, artykuły referencyjne, które czytałeś lub zmiany w prawie. Używaj prostego języka angielskiego.

5. Wielkie rzeczy. Niektóre momenty w życiu wymagają większej uwagi. Rozwód i sprzedaż firmy to dwa przykłady. Ludzie najpierw mówią swoim przyjaciołom, a potem ostrzegają swoich doradców. Na przykład, kiedy para mówi swojemu bankierowi lub doradcy finansowemu, że zamierza rozwieść się, może to zmienić zasady jednego podpisu na czekach wystawionych na wspólnym koncie. Przyjaciele słyszą to pierwsi.

Strategia: Słyszysz wiele soczystych wiadomości. Po pierwsze, trzymaj gębę na kłódkę. Po drugie, pamiętaj, przyjaciele są pomocne. Po trzecie, być na szczycie umysłu, nie będąc natarczywym. Mogą naprawdę potrzebować tego, co ty im zapewniasz.

6. Odezwij się. Twój nonprofit może uruchomić kampanię kapitałową. Organizacja potrzebuje historii opowiadanej w całej społeczności. Jednym z najbardziej efektywnych sposobów jest włączenie się do programów spotkań innych grup społecznych, takich jak kluby usługowe i izba. Wiarygodność i powaga przychodzą wraz z byciem księgowym. Jesteś idealnym rzecznikiem.

Strategia: Wprowadzenia poprzedzają przemówienie. Chcesz, aby twoje referencje zawodowe (co robisz, gdzie pracujesz) zostały uwzględnione. Zostałeś przedstawiony jako robiący dobrze dla swojej organizacji. Zyskaliście widoczność. Ktoś potrzebuje księgowego.

7. Seminarium, ktoś? Kluby wiejskie i instytucje kulturalne zazwyczaj mieszczą się w imponujących budynkach z obszernym parkingiem. Prawdopodobnie wynajmują one miejsca na imprezy dla publiczności. Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem seminarium, zastanów się nad ich lokalizacją.

Strategia: Wybranie ich lokalizacji zyskuje prestiż poprzez skojarzenie. Twoja grupa będzie doceniać przychody, ponieważ wybrałeś jego miejsce zamiast konwencjonalnego hotelu.

Radość z pracy nie jest wymagana w biznesie poprzez zaangażowanie w grupy społeczne. Ale zwiększanie widoczności i dostrzeganie wartości w okazjonalnych okazjach oznacza, że jesteś profesjonalistą odnoszącym sukcesy.

Artykuły pokrewne:

A Step-by-Step Roadmap for Social Prospecting
(Krok po kroku do przodu)
7 Social Prospecting Tactics for Time-Impaired Accountants
.
4 Reguły Odnoszenia Sukcesów z Poszukiwaniem Społecznym