Poznaj formułę udanej praktyki podatkowej

Dobre pomysły nie czynią biznesu wielkim.Przyznane, chcesz naprawdę dobre pomysły, które pomogą ci iść w dobrym kierunku i uczynić cię lepszym, ale są one tylko 5 procent równania, gdy próbujesz zbudować udaną praktykę podatkową.

Faktem jest, że pozostałe 95 procent prowadzenia udanego biznesu podatkowego, o którym zawsze marzyłeś, jest po stronie egzekucji. Następnym razem, gdy jesteś na spotkaniu biznesowym, nie spędzaj większości czasu próbując wymyślić dobre pomysły.

Co byłoby lepsze? Wymyśl trzy główne cele, a następnie przeznacz większość swojego czasu i energii na pomyślną realizację tych dobrych pomysłów.

Komunikacja

Po kilku latach dostrzegania znaczącej poprawy w niemal każdym obszarze naszej działalności podatkowej, zaczęliśmy się wyrównywać.Gdy nadszedł sezon podatkowy, zabrakło naszej egzekucji.Nie osiągaliśmy większości naszych celów w taki sam sposób, jak wcześniej.I jako lider, byłem na straconej pozycji.Jaki był problem?

Wtedy pewnego dnia uderzył we mnie: Nie komunikowaliśmy się dobrze. Nie mieliśmy zorganizowanego procesu (lub systemu) dla jak komunikowaliśmy się wewnątrz naszej firmy.Moim zadaniem było upewnienie się, że każdy z nas otrzymuje właściwą komunikację w wielu różnych formatach.

Musiałem się upewnić, że wszyscy moi pracownicy mają jasność co do tego, co robimy, dlaczego to robimy i jakie są oczekiwania związane z osiągnięciem sukcesu. Można by pomyśleć, że nie brzmi to zbyt dobrze, ale był to ogromny krok naprzód w naszej organizacji. Lepsze wyniki widzieliśmy od razu, gdy lepiej sformalizowaliśmy nasze procesy komunikacyjne.

Brak odpowiedzialności

Jednym z ukrytych problemów, który znaleźliśmy, był brak odpowiedzialności na pierwszej linii frontu naszej działalności podatkowej. Powiem wprost: jeśli chcesz zrealizować swoje marzenia w biznesie podatkowym, lepiej skup się na odpowiedzialności. Mówię o tym dla ciebie osobiście, a także dla twojego biznesu.

Dokonasz wielkich postępów jako właściciel, jeśli sformalizujesz dla siebie jakąś strukturę odpowiedzialności. Ponadto, pewien rodzaj systemu nagród i konsekwencji musi być również wbudowany w strukturę Twojej firmy.

Jeśli chcesz przenieść swój biznes podatkowy na kolejny poziom sukcesu, muszą być konsekwencje i nagrody dla wszystkich ważnych projektów, nad którymi pracujesz – codziennie, tygodniowo i miesięcznie.

Kiedy rozmawiam o odpowiedzialności w sali seminaryjnej, najczęściej widzę, że oczy się błyszczą. Profesjonaliści podatkowi nie zawsze chcą tego słuchać. Jednak dla ludzi, którzy żyją swoimi marzeniami i osiągają swoje cele, a ostatecznie cieszą się owocami swojej pracy, odpowiedzialność jest wysoko na liście ich priorytetów.

Mądrość

Musisz mieć mądrość, decydując o tym, jak spędzasz swój czas. Jeśli masz zamiar zrealizować marzenia, które masz na całe życie, chcesz być bardzo ostrożny w kwestii tego, na co się zgadzasz. Szanse są wszędzie, ale masz tylko tyle czasu, a czas, który masz, musi być oglądany przez okno twojego zamierzonego stylu życia pragnień.

Mądrość mówi, że jesteś tylko jedną osobą i możesz zrobić tylko tyle.Musisz mieć plan związany z tym, jak spędzisz swoje minuty, godziny i każdy swój dzień.

To samo odnosi się do twoich możliwości. Istnieją pewne możliwości, które są naprawdę dobre, ale nie pasują do tego, co mówisz, że jest ważne dla Twojej firmy i Twojego wyboru stylu życia.Tak samo, gdy pojawiają się inne możliwości, są one całkowicie zgodne z tym, co starasz się robić, więc łatwo jest powiedzieć “tak”.

Pamiętaj, że budujesz swój biznes tak, abyś mógł cieszyć się czasem budując relacje z ludźmi, których kochasz. Nie chcesz robić z biznesu idola, więc nie masz życia poza pracą.

Niektórzy specjaliści podatkowi nie zdają sobie sprawy, że nie mają życia, dopóki nie rozejrzą się i nie zauważą, że nie mają innych zajęć poza pracą. Wkrótce właściciele zrozumieją, że muszą lepiej zrównoważyć sposób, w jaki prowadzą swoje życie.

Nie czekaj, aż pojawi się w Twoim życiu osobisty kryzys, aby zrestrukturyzować niektóre ze swoich zobowiązań życiowych i biznesowych. Zalecam, abyście dokonali zmian, które będą najlepsze dla waszego życia – teraz.