Priming the Path to Partner

W wielu publicznych firmach księgowych istnieje pewna szczytowa pozycja w organizacji, która niesie ze sobą zarówno przywileje jak i odpowiedzialność: partner.Niezależnie od tego, czy firma ma jednego czy wielu partnerów, osiągnięcie tego poziomu może oznaczać większą autonomię, większe wynagrodzenie i głos w podejmowaniu decyzji dotyczących całej firmy.

Z konkurencyjnym rynkiem pracy dla CPA, którzy są zorientowani na karierę i chcą przejść przez szeregi do partnera, znalezienie firmy, która wspiera ten postęp jest kluczowe. Jeśli znalezienie partnera jest jednym z celów Twojej kariery, zadaj sobie pytanie, czy Twoja firma pomaga Ci w osiągnięciu tego celu.

Dołącz do naszej listy mailingowej

Wpisz swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera i otrzymywać co tydzień najlepsze informacje o AccountingWEB.Wpisz adres e-mail *Enter adres e-mailSign up

Oto cztery rzeczy, które liderzy powinni robić, aby pomóc ci osiągnąć kolejny, a może ostateczny, krok w twojej karierze:

1. Przedstawić Cię jako Głównego Projektu Klienta

Twoi partnerzy powinni dać Ci wiele szans na interakcję z klientami i pokazać, że jesteś mistrzem ich pracy.To nie tylko rozwija Twoje relacje z klientami, ale także daje Ci pewność siebie i doświadczenie w zarządzaniu wieloma osobistościami i skomplikowanymi zadaniami, które napotykają na biurku partnera.

2. Zaangażować Państwa w podejmowanie stanowczych decyzji

Na długo przed tym, jak zostaniesz partnerem, powinieneś być częścią grupy, która podejmuje decyzje dotyczące zarządzania firmą. Podnoszenie i rozwiązywanie problemów kadrowych, kierowanie fuzją kulturową po przejęciu firmy oraz ustalanie strategii firmy to tematy, na które może zwrócić uwagę wyższy rangą pracownik na drodze do partnera.

3. Zaangażować się w proces rozliczania

3.

W wielu firmach CPA rozliczanie jest ważnym zadaniem dla partnera i może wymagać od nowego partnera wielu cykli, aby czuć się komfortowo w tym procesie.Aby jak najlepiej zrozumieć filozofię leżącą u podstaw rozliczeń i poznać unikalne podejście Twojej firmy, powinieneś mieć duże doświadczenie w faktycznym rozliczaniu klientów (i odpowiadaniu na ich pytania), zanim zostaniesz partnerem.

4. Narażenie na działanie możliwości sieciowych

Twoi partnerzy bez wątpienia dysponują rozległą siecią zasobów, do których zwracają się o wskazówki i pomoc klienta. Zanim zostaniesz partnerem, Twoja firma powinna wystawić Cię na działanie tej sieci, abyś mógł poznać ludzi, którzy są dziś dla niej ważni. Dodatkowo, czas przydzielony w harmonogramie na wyjście poza firmę i poznanie nowych zasobów oznacza, że budujesz swoją sieć, aby wspierać sukces firmy zarówno dziś jak i w przyszłości.

Upewnij się, że pozycja partnera, która jest w twoim planie kariery jest również w planach obecnych partnerów twojej firmy, więc mogą oni zbudować ścieżkę, która cię tam zaprowadzi.Jeśli nie jest to część ich wizji dla Ciebie, być może nadszedł czas, aby znaleźć firmę, która jest gotowa pomóc ambitnemu księgowemu zdobyć doświadczenie niezbędne do bycia liderem w przyszłości.

Powiązane artykuły

Tworzenie procesu rozwoju biznesu

Jak parowanie może poprawić relacje z klientami