Prokuratorzy płacą za oglądanie “Real Housewives of New Jersey”.

przez Teresę Ambord

Wątpię, żeby nowojorscy prokuratorzy byli z tego zadowoleni. . . .i nie jest to też sieć Bravo TV. Wraz z rozwojem sprawy przeciwko gwieździe rzeczywistości, Teresie Giudice i mężowi Joe’mu, wyjazdy z The Real Housewives of New Jersey staną się częścią materiału dowodowego, który należy przeszukać.

The New York Daily News zacytował źródło jako powiedzenie”, Dla każdej godziny, która wieje, jest więcej niż dwadzieścia godzin nieedytowanego materiału filmowego. Kręcą przez trzy miesiące i kończą korzystając tylko z materiałów filmowych, które pasują do fabuły, na której chcą się skupić”.

Teresa bierze udział w programie od 2009 roku, więc w zależności od tego, jak daleko się cofną, mogą być setki i setki godzin nagrań, które prokuratorzy będą musieli przeczesać i to szybko. Sprawa przeciwko Giudice, oparta na trzydziestu dziewięciu aktach oskarżenia, trafi do sądu 8 października.

Co do Bravo, źródło cytowane powyżej powiedziało”, Sieć nie jest zadowolona. Wszyscy pytają, czy Gospodynie domowe zrujnowały Teresę. Prawdziwym pytaniem jest, czy Teresa zrujnuje gospodynie domowe ?”

Adwokat Teresy, Henry Klingeman, utrzymuje, że jego klient jest celem, ponieważ jest celebrytką. Powiedział dziennikarzom”, jest zaniepokojona, ale zajmuje się biznesem, opiekuje się swoimi dziećmi, przygotowuje się do szkoły. Jestem pewna, że będziemy mieli naprawdę silną obronę. Wierzę w nią.”

Gospodynie domowe mają dużą obsadę, głównie rodzina Teresy, a przynajmniej na ekranie jest dużo jadu. Przy dobrze znanych kłopotach prawnych Giudiców, wydaje się prawdopodobne, że na filmie pojawiły się komentarze i zostały uchwycone, na co z pewnością liczą prokuratorzy.

Jeśli para jest winna i są dowody na jej winę na wyjściu, ten ruch prokuratury nie pozostawia oskarżonym miejsca do ukrycia.

Artykuły pokrewne:

  • Giudices Returnsed to Court for Tax Fraud
  • Ukąszenia Reality Bites dla Teresy Giudice – Gwiazda z Prawdziwymi Woesami Podatkowymi
  • Reality Star Teresa Guidice Caught in Financial Pickle