Przeprosiny i zobowiązanie dotyczące marki – Reguła Mędrca Keynote

Dyrektor generalny Sage, Stephen Kelly, otworzył Sage Summit US w Atlancie w 2017 roku jako Bowieowska gwiazda rocka, która jako pewny siebie dyrektor generalny ma plan. Potem nastąpiło ambitne zaangażowanie, kilka momentów mea culpa i obietnice wielkich rzeczy do zrobienia.

«Gigant się obudził!» powiedziała Kelly, po przyznaniu, że Sage została oskarżona o przerzucanie się między wejściem na rynek i nie popieraniu swojego kanału, o nie słuchanie klientów i partnerów, oraz o zaprzeczanie chmurze.

Sage była skruszona w przeszłości.Kilka technologii SNAFU na przestrzeni lat było dobrze obsługiwanych przez zespoły ds. produktu i marketingu, ale nie jest to tylko źle wprowadzony na rynek, błyszczący produkt; jest to przyznanie się do grzechu kardynalnego, jakim jest branie klientów za pewnik.

Na jego słowa: «Kiedy po raz pierwszy dotarłem do Sage, usłyszałem wiele krytyki, że ignorowaliśmy partnerów i klientów [w tym księgowych i księgowych], a marka w USA nie jest rozpoznawalna», powiedział Kelly. «Rozpoczniemy dużą inicjatywę, aby pokazać historie klientów o tym, jak bronimy biznesu. Jeśli twoi klienci naprawdę będą nas pożądać, ty jako partner będziesz kwitnąć.»

Po stronie marki, Kelly przyznała, że Sage nie była wystarczająco znana i ceniona w USA. W ostatnich latach Sage z trudem przedstawiała spójny przekaz i łatwo zrozumieć, dlaczego firmy lub księgowi mogą mieć trudności ze zrozumieniem, co mogą uzyskać z relacji z nimi.

Tak więc czekamy na trwałą kampanię, której celem jest zdobycie serca tak samo jak umysłów Państwa klientów, prawdopodobnie z materiałem filmowym linii produkcyjnych z zadowolonym personelem i koncentracją CFO wskazujących na wykresy przedstawiające pozytywny wygląd wykresów.

Szczerze mówiąc, nie jest to pierwszy raz, kiedy Sage przyznaje, że nie jest silnie rozpoznawalną marką, szczególnie w Ameryce Północnej, i dołożyłby starań, aby podnieść świadomość i znaczenie tego, co Sage reprezentowała.

W 2011 r., gdy w pracy było tylko kilka miesięcy, ówczesny dyrektor generalny Sage North America Pascal Houillon stwierdził: «W Europie, Sage jest bardzo znaną marką i jest liderem na rynku. Zdałem sobie sprawę, że po kilku tygodniach tutaj jesteśmy bardziej znani przez nazwy produktów niż przez markę. Nawet jeśli wykonaliśmy jakąś pracę, nadal koncentrują się oni na nazwie produktu, a świadomość marki Sage jest niska. Nie jestem pewien, czy ludzie tutaj rozumieją, co naprawdę oznacza marka.»

Od tego czasu Sage rzeczywiście dokonał znaczących zmian w marce i ma wyraźny zamiar pozostawić to wszystko za sobą. To, co za tym poszło, stworzyło ambitną «NOWĄ Mędrca» z innowacyjnością i inwestycjami w sercu, poparte głośnym głosem skierowanym na podbicie serc amerykańskich przedsiębiorstw.

AI i Bots tworzą podstawę agendy na pokazie w tym tygodniu i zobowiązaniem ze strony sceny jest «uczynienie administratora niewidocznym», powiedział Kelly, sygnalizując główny nacisk na automatyzację i integrację, która ma nastąpić.

Co zaskakujące, obiecano nam nie mniej niż 52 premiery nowych produktów w nadchodzącym roku, z czego 30 będzie w chmurze. Nie było jasne, ile będzie ich w Ameryce Północnej i czy będą to dodatki, czy też zupełnie nowe produkty, ale w czyjejś książce było to śmiałe oświadczenie woli.

Poszukaj więcej aktualizacji i informacji na temat poszczególnych produktów w następnym wydaniu Sage Summit.