Pstrąg, Ebersole, Groff ogłasza połączenie z Devaney i Co.

1 stycznia 2012 r. Pstrąg, Ebersole & Groff, LLP ogłosiły, że rozszerzyły swój obszar usług na Elizabethtown i Harrisburg poprzez połączenie z Devaney & Co., P.C. Specjaliści z Devaney & Co. dołączyli do zespołu Pstrąg, Ebersole & Groff, podnosząc jakość usług księgowych świadczonych przez obie firmy. Połączone firmy będą kontynuować działalność jako Trout, Ebersole & Groff, LLP.

«Jesteśmy podekscytowani fuzją z Devaney & Co.», powiedział Don Johnson, partner zarządzający, Trout, Ebersole & Groff. «Nie tylko daje nam to możliwości na nowych rynkach poprzez dodanie biur w Elizabethtown i Harrisburgu, ale również zapewnia naszej firmie większe możliwości i dodatkową wiedzę, aby zapewnić usługi dla naszych obecnych i przyszłych klientów».

Partnerzy i pracownicy obu firm będą nadal obsługiwać klientów przy 1705 Oregon Pike w Lancaster, 222 South Market Street w Elizabethtown i 2000 Linglestown Road w Harrisburgu.

Johnson dodał», «Podobne zasady i wartości obu firm zapewniają synergię kulturową pozwalającą na bezproblemowe świadczenie usług dla naszych połączonych klientów».

Od ponad 80 lat, Trout, Ebersole & Groff, LLP świadczy wysokiej jakości usługi księgowe, audytorskie, podatkowe i doradztwa biznesowego dla swoich klientów w regionie środkowej Pensylwanii. Firma składa się z ekspertów w różnych dziedzinach finansowych, co umożliwia im pomoc zróżnicowanej grupie firm i osób prywatnych. Posiadają oni doświadczenie w świadczeniu kompletnych usług finansowych dla osób fizycznych, dużych i małych firm, a także innych agencji i organizacji.

Firma Devaney & Co., P.C. została założona w 1998 roku i zatrudnia dwunastu pracowników. «Nasze połączenie z TEG daje nam możliwość zapewnienia naszym klientom szerokiego zakresu specjalizacji i wiedzy fachowej, przy jednoczesnym dalszym zapewnianiu bliskich i osobistych relacji roboczych, do których się przyzwyczaili», powiedział John Srogoncik, Partner, Devaney & Co.

Po połączeniu, Trout, Ebersole & Groff, LLP zatrudni profesjonalny personel składający się z ponad stu członków zespołu, z których ponad pięćdziesięciu to CPA. Wielu z nich posiada zaawansowane oznaczenia w takich obszarach jak m.in. wycena przedsiębiorstw, badanie nadużyć finansowych, opodatkowanie nieruchomości i trustów oraz planowanie finansowe.

Dowiedz się więcej o Trout, Ebersole & Groff, LLP na stronie internetowej firmy.