Rapper Nelly do federalnych: Bez pracy = Bez podatków

przez Teresę Ambord

Zagłosowałbyś na rapera na prezydenta? A co z Kongresem? Nie odpowiadaj zbyt szybko. Niezależnie od waszej polityki, w miarę zamykania rządu, raper, który nazywa siebie Nelly, ma więcej sensu niż którykolwiek z naszych wybranych przedstawicieli.

“Próbuję prowadzić kampanię, ponieważ rząd nie pracuje, nie powinniśmy płacić podatków”, żartował z reporterami z VH1. “Bo, wiesz, płacenie podatków ma płacić rząd, co z kolei nie działa. Więc jeśli oni nie pracują, nie powinienem płacić podatków. A ja, będąc w górnej części przedziału podatkowego, czuję, że pieniądze, które mogę zaoszczędzić w ciągu tych kilku następnych dni, mogą być bardzo ważne dla mojego przetrwania. I tak się z tym czuję. Więc wciąż bijcie się.”

Nelly, urodzona Cornell Haynes, Jr, jest multiplatynową zwyciężczynią Grammy. Od jakiegoś czasu nie miał przeboju, ale jest czwartym co do wielkości artystą hip-hopowym w ostatnich latach, z dwudziestoma jeden milionami sprzedanych albumów.

Nelly dobrze to podsumowuje. Żadnej pracy = żadnych podatków. Innymi słowy, “Trzymaj ręce z dala od moich kieszeni, dopóki nie wrócisz do pracy.” Nelly za prezydenta!

Powiązany artykuł:

  • IRS: Zwrot podatku zawieszony do czasu zakończenia przerwy w pracy