REDW łączy siły z RCG Plan Administration, LLC

REDW , jedna z największych i najbardziej szanowanych certyfikowanych publicznych firm księgowych w południowo-zachodniej części kraju, ma przyjemność ogłosić, że połączyła siły z RCG Plan Administration, LLC , firmą z siedzibą w Phoenix, świadczącą pełen zakres usług, będącą zewnętrznym administratorem i rejestratorem małych i średnich przedsiębiorstw oraz rdzennych amerykańskich planów emerytalnych.

«To był kolejny strategiczny ruch, który był w naszych planach od pewnego czasu. Mamy teraz przyjemność ogłosić zakończenie tej fuzji i cieszymy się, że RCG jest w naszym zespole», skomentowała Carol Cochran, dyrektor REDW i szef działu świadczeń. «Wiedza i doświadczenie RCG uzupełnia naszą obecną ofertę usług i pozwoli nam skuteczniej i efektywniej kosztowo służyć naszym klientom z Arizony. Z RCG teraz na pokładzie, a poprzez nasze członkostwo w Alliance Benefits Group, REDW jest potężnym rozwiązaniem dla zaspokojenia wszystkich potrzeb w zakresie świadczeń pracowniczych organizacji różnej wielkości».

W ramach fuzji, Mike Russello, założyciel i właściciel RCG Plan Administration, LLC (RCG), dołączył do działu świadczeń socjalnych REDW jako kierownik ds. relacji z klientami. «To jest ekscytujący dzień dla naszego zespołu», powiedział Russello. «Połączenie sił z REDW oznacza, że nasi klienci będą korzystać z rozszerzonego dostępu do większej ilości usług, wiedzy technicznej i zasobów na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym».

Russello ma duże doświadczenie w świadczeniu usług doradczych na rzecz plemion rdzennych Amerykanów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Od 1996 roku RCG zarządzało licznymi planami emerytalnymi, w tym planami rządu plemiennego Rdzennych Amerykanów oraz planami ERISA (dla kasyn, hoteli i innych przedsiębiorstw). Russello posiada tytuł Bachelor of Science in Mathematics na Uniwersytecie Bloomsburg w Pensylwanii.

Julie O’Brien również weszła na pokład jako nadzorca świadczeń. Pracowała dla RCG przez ponad dwanaście lat, prowadząc codzienną ewidencję, zgodność i administrując kwalifikowanymi i niekwalifikowanymi planami emerytalnymi. O’Brien posiada tytuł licencjata w dziedzinie matematyki z naciskiem na czystą matematykę z Uniwersytetu w Waszyngtonie. Jest wykwalifikowanym administratorem 401(k) poprzez American Society of Pension Professionals and Actuaries (ASPPA). Ponadto jest członkiem ASPPA i służy w jej Komisji Edukacyjno-Egzaminacyjnej jako ekspert przedmiotowy w codziennych zadaniach związanych z prowadzeniem dokumentacji/planem administracyjnym.

Źródło: 1 kwietnia 2013 r., publikacja REDW News Release