Regionalne zasoby księgowe dostępne obecnie w południowej Gruzji

Przez personel KsięgowościWEB

Firma CPA z BowenPhillips, LLP połączyła się z Carr, Riggs & Ingram, LLC (CRI) . Oba biura BowenPhillips, znajdujące się w Tifton i Valdosta, Georgia, będą teraz działać pod nazwą Carr, Riggs & Ingram. Ten sam zespół BowenPhillips będzie obsługiwał lokalnych klientów, którzy skorzystają z dodatkowych specjalistycznych usług i zasobów dostarczanych przez regionalną firmę CPA.

“Jedną z filozofii BowenPhillipsa jest to, że “czasy się zmieniają; nasze zasady nie”, stwierdził Sonny Bowen, partner zarządzający BowenPhillips. “Jesteśmy dumni, że stoimy za tym stwierdzeniem, ogłaszając tę fuzję z CRI”. Czasy się zmieniły – wymagają wydajności, zasobów i specjalizacji, które my, jako część regionalnej firmy CPA z CRI, jesteśmy w stanie zapewnić. A nasz zespół nadal służy naszym klientom i społeczności”.

Zgodnie z sierpniowym numerem magazynu Inside Public Accounting , CRI zajmuje obecnie trzydzieste drugie miejsce w rankingu największych firm księgowych w kraju. CRI posiada trzydzieści biur w Alabamie, na Florydzie, w Gruzji, Kentucky, Luizjanie, Mississippi, Tennessee i Teksasie oraz ponad 700 pracowników.

“Rozszerzenie działalności na rynek południowej Gruzji zwiększa możliwości usługowe CRI dla istniejących klientów w całym stanie”, powiedział William H. Carr, prezes i partner zarządzający CRI. “Biorąc pod uwagę geograficzną bliskość naszych oddziałów w Atlancie, Południowej Alabamie i północno-wschodniej Florydzie, Południowa Georgia była logicznym wyborem dla dalszej ekspansji CRI. A zespół BowenPhillips jest po prostu kulturalnie dopasowany do wartości CRI i południowych korzeni”.

Specjalizacje branżowe CRI obejmują firmy budowlane, jednostki rządowe, instytucje finansowe, zakłady opieki zdrowotnej, firmy ubezpieczeniowe, organizacje nienastawione na zysk oraz firmy produkcyjne i dystrybucyjne. Firma oferuje również specjalistyczne usługi, w tym księgowość kryminalistyczną, audyty planów świadczeń pracowniczych oraz audyty informatyczne.

Odwiedź CRI, aby uzyskać więcej informacji o firmie i jej usługach.

Artykuły pokrewne:

  • Carr, Riggs & Ingram łączy się z Holland CPA w South Central Kentucky Market
  • Carr Riggs & Ingram ogłasza połączenie z Florydą Firm