Rosen Seymour Shapss Martin & Co. rozszerza działalność poprzez fuzję

Rosen Seymour Shapss Martin & Company LLP (RSSM) ogłosił niedawno, że Kahn, Hoffman & Hochman, LLP (KH&H) połączył swoją praktykę w RSSM z dniem 1 stycznia 2011 roku. Firma będzie działać pod nazwą Kahn Hoffman & Hochman LLC, oddział RSSM LLP.

W wyniku fuzji do RSSM dołącza się kolejnych 40 księgowych, w tym czterech partnerów. Zwiększa to łączną liczbę pracowników RSSM do ponad 225. Firma będzie nadal obsługiwać klientów KH&H z istniejących biur w New City i White Plains w Nowym Jorku. Michael Hochman będzie partnerem odpowiedzialnym za operacje w biurze w Nowym Jorku.

«Cieszymy się, że partnerzy i pracownicy KH&H dołączą do rodziny RSSM i sprawią, że RSSM stanie się większy, lepszy i silniejszy jako pierwsza firma księgowa obsługująca obszar metropolitalny trzech państw», powiedział Martin L. Greenberg, partner zarządzający RSSM.

«Z entuzjazmem podchodzimy do kontynuacji wysokiego poziomu usług i wiedzy fachowej Gary’ego Kahna, Enid Hoffman, Michaela Hochmana, Richarda McGuinnessa, Williama Hughesa, Maryann Schugmann oraz wszystkich znakomitych pracowników KH&H, którzy zapewnili swoją cenioną bazę klientów. KH&H będzie teraz w stanie zaoferować swoim nowym i starym klientom poszerzoną bazę klientów o usługi księgowe, audytorskie i podatkowe wraz z usługami specjalistycznymi», powiedział Greenberg.

Firma KH&H została założona w 1974 r. przez Kahna i pod jego kierownictwem odnotowała znaczny wzrost, stając się jednocześnie wiodącą siłą w społeczności biznesowej powiatu Rockland. Obecnie KH&H jest największą firmą księgową w okręgu Rockland, świadczącą usługi doradztwa podatkowego i biznesowego dla ponad 600 firm i 1200 klientów indywidualnych.

«Jesteśmy bardzo dumni z naszej długiej tradycji w Rockland County. Jednak zdajemy sobie również sprawę, że kolejnym krokiem dla naszego zespołu i naszych klientów było połączenie się z firmą zaangażowaną w jakość i posiadającą rozszerzone możliwości RSSM. Dzięki tej fuzji będziemy mogli znacznie rozszerzyć zakres usług świadczonych na rzecz naszych klientów w hrabstwach Rockland i Westchester, a także w obszarze metropolitalnym Nowego Jorku», powiedział Hochman.

«RSSM podziela naszą filozofię pomagania naszym klientom w rozwoju i sukcesie, a fuzja poszerzy i pogłębi naszą ofertę usług, umożliwiając nam oferowanie bardziej kompleksowego doradztwa biznesowego dostosowanego do potrzeb naszych klientów», dodał Hochman.

Nowi partnerzy

Michael Hochman, CPAHochman ma ponad 25 lat doświadczenia i będzie pełnił funkcję partnera zarządzającego biurem w New City. Ma doświadczenie w obsłudze różnych klientów, w tym budownictwa, produkcji, dystrybucji i nieruchomości. Jest on w dużej mierze odpowiedzialny za budowanie niszy firmy w branży budowlanej, a także za reputację w środowisku bankowym i w sektorze bondingu. Ponadto działa jako konsultant praktyki wsparcia procesowego w firmie. Jest członkiem AICPA, NYSSCPA, NJSCPA, Construction Contractors Association, Rockland Business Association oraz Construction Financial Management Association. Jego wykształcenie obejmuje BS w zakresie rachunkowości.

Richard McGuinness, CPAMcGuinness ma ponad 25 lat doświadczenia i kieruje Działem Małych Przedsiębiorstw, specjalizującym się w nieruchomościach, stowarzyszeniach społecznych, budownictwie i powiązanych branżach. Jest on również odpowiedzialny za jedne z największych grup klientów z branży nieruchomości w ramach firmy. Jest członkiem AICPA, NYSSCPA i NJSCPA. Jego wykształcenie obejmuje licencjat z rachunkowości i magistra z zakresu podatków.

William P. Hughes, CPA Hughes jest partnerem audytowym z ponad 25-letnim doświadczeniem. Posiada doświadczenie w doradztwie biznesowym i zarządzaniu w wielu branżach, w tym w produkcji, dystrybucji hurtowej, nieruchomości, poligrafii oraz w budownictwie. Jest partnerem technologicznym, świadczącym usługi doradcze dla klientów w zakresie wdrażania nowych systemów komputerowych, oprogramowania i aplikacji. Jest członkiem AICPA, NYSSCPA oraz Long Island Business Development Corporation. Jest członkiem Komitetu Wykonawców Budowlanych NYSSCPA. Jego wykształcenie obejmuje BBA z zakresu rachunkowości.

Maryann Schugmann, CPASchugmann ma ponad 25 lat doświadczenia i kieruje zarówno działem powierniczym i majątkowym, jak i indywidualną grupą podatkową. W branży prawniczej i księgowej cieszy się dużym uznaniem za swoją fachową wiedzę. Schugmann jest członkiem AICPA, NYSSCPA oraz The Estate Planning Council of Rockland County, Inc. Z wykształcenia uzyskała tytuł licencjata (BA) z matematyki oraz tytuł MBA z rachunkowości zawodowej.

Nowi dyrektorzy

Gary Kahn, CPA, CVA, ABVKahn ma ponad 35 lat doświadczenia i jest członkiem założycielem KH&H, LLP. Jego zaangażowanie w jakość i spersonalizowaną obsługę każdego klienta było podstawą rozwoju firmy. Bazując na swojej wiedzy z zakresu rachunkowości, Kahn uzyskał akredytację w zakresie wyceny przedsiębiorstw i kwalifikacji jako ekspert. Kahn jest członkiem AICPA, NYSSCPA oraz Krajowego Stowarzyszenia Certyfikowanych Analityków Wyceny. Jego wykształcenie obejmuje BS w zakresie rachunkowości oraz Masters in Accounting and Taxation. Kahn służył również jako profesor rachunkowości w William Paterson College.

Enid Hoffman, CPA, ABV, CVAHoffman zbudowała swoją reputację, a także reputację firmy, koncentrując się na utrzymaniu wysokiego poziomu wiedzy fachowej wśród pracowników i stosowaniu kodeksu podatkowego w najlepszym interesie swoich klientów. Zbudowała również znaczącą praktykę w obszarze trustów i nieruchomości, wyspecjalizowaną dyscyplinę podatkową. Praca Hoffman w zakresie wsparcia procesowego obejmuje wyceny i analizy finansowe przedsiębiorstw, spółek osobowych i praktyk zawodowych, a także wycenę licencji i stopni naukowych w sprawach małżeńskich. Hoffman jest członkiem AICPA, NYSSCPA, International Business Association oraz National Association of Certified Valuation Analysts. Jej wykształcenie obejmuje licencjat i 30 punktów na studiach magisterskich.

O RSSM:

Rosen Seymour Shapss Martin & Company LLP jest firmą świadczącą pełen zakres usług, posiadającą certyfikat księgowości publicznej. Oprócz tradycyjnych usług z zakresu księgowości, audytu, planowania i przygotowania podatkowego, RSSM oferuje usługi doradcze, w tym: wsparcie procesowe, księgowość kryminalistyczną, wyceny przedsiębiorstw, fuzje i przejęcia, due diligence, planowanie emerytalne, planowanie nieruchomości, usługi powiernicze, świadczenia pracownicze i wykonawcze oraz pełen outsourcing usług.

Artykuły pokrewne:

  • Gilman Ciocia przejmuje Hoffmana, Levy’ego, Bengia
  • Goldstein Schechter Koch ogłasza połączenie z pracownikami Jeffreya Kramera