Sage Adds Bank Recs, bezpłatna wersja do Sage One

Sage North America wprowadził aktualizacje do amerykańskiej wersji Sage One Accounting, jedynego produktu księgowości w chmurze firmy, w tym pełne uzgodnienia bankowe i kilka nowych cen, które zawierają bezpłatną wersję.

Produkt ten, skierowany przede wszystkim do firm rozpoczynających działalność i współpracujących z nimi księgowych, otrzymał podobne ulepszenia, które 18 miesięcy temu zostały wprowadzone do brytyjskiego produktu Sage One. Do najbardziej godnych uwagi dodatków należą: formalne narzędzie do uzgadniania banków; wprowadzanie partii; głębsza kontrola wielu użytkowników; możliwość wykonywania połączeń; 10 nowych raportów; oraz więcej możliwości międzynarodowych.

Dostępna jest również bezpłatna wersja, która pozwala przedsiębiorstwom na wystawienie do pięciu faktur miesięcznie i połączenie jednego konta bankowego. Ponadto, subskrypcja Premium Sage One Accounting jest dostępna w cenie wprowadzającej 5 USD miesięcznie (wycenionej na 10 USD), oferując nieograniczone wydatki, faktury, rachunki i wyceny oraz możliwość podłączenia do nieograniczonej liczby kont bankowych. Subskrypcja ta obejmuje również opcje wystawiania faktur dla wielu użytkowników i wielu walut.

Małe firmy pracujące z subskrypcją Premium Sage One Accountant będą mogły współpracować ze swoją księgową za pomocą Sage One Accountant Edition.

«Wszystkie małe firmy potrzebują dostępu do prostego i efektywnego sposobu zarządzania swoimi potrzebami w zakresie księgowości i fakturowania, aby mieć pewność, że ich finanse są w porządku, jednocześnie budując zaufanie do swoich klientów i partnerów», powiedział Mike Savory, menedżer produktu Sage One w oświadczeniu. «Sage nadal wsłuchuje się w potrzeby małych firm i wierzymy, że znajdą one w Sage One Accounting idealne rozwiązanie do organizowania finansów, przygotowywania się na czas podatkowy i współpracy ze swoim księgowym, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu sobie możliwości rozwoju».