SmartVault Upgrades Accountant EditionSmartVault Upgrades Accountant Edition

Usługa zarządzania dokumentami i udostępniania plików SmartVault uaktualniła swoją edycję księgową, zaprojektowaną w celu sprostania codziennym wyzwaniom stojącym przed profesjonalistami, od ręcznej, czasochłonnej pracy po zapewnienie zgodności z zasadami i przepisami bezpieczeństwa.

Ogólnie rzecz biorąc, najnowsza wersja, która zostaje oficjalnie wydana w cenie od 35 dolarów za użytkownika miesięcznie, została również zaprojektowana w celu przyspieszenia i uproszczenia osobistego przepływu pracy księgowego.

Niektóre z nowych podstawowych funkcji obejmują:

  • SmartVault Connected Desktopâbudowany do szybkiego i łatwego wyszukiwania, przeglądania i edycji dokumentów klienckich, zaprojektowany i zoptymalizowany do obsługi codziennego obiegu dokumentów.
  • Konfigurowalne szablony upraszczają proces dodawania nowych klientów, automatycznego tworzenia folderów, użytkowników, uprawnień zabezpieczeń i reguł przepływu pracy.
  • SmartVault Print Driverâ pozwala użytkownikom na drukowanie i automatyczne przekierowywanie plików do właściwego folderu z dowolnej aplikacji. Dostarcza również niestandardowe tagi do automatycznego kierowania plików do właściwego folderu dla właściwego klienta.
  • Masowa poczta elektroniczna i e-mail mergeâto wysyłać niestandardowe wiadomości e-mail do pięciu, 50 lub 500 klientów.

W SmartVault z pasją skupiamy się na ulepszaniu codziennego środowiska pracy dla księgowych, â» powiedział w oświadczeniu założyciel i CEO SmartVault Eric Pulaski. Na każdym kroku nasz zespół pracuje nad udoskonaleniem naszej technologii, aby pomóc firmom zredukować czas poświęcany na ręczne, czasochłonne zadania, które odwracają uwagę pracowników od pracy o wyższej wartości, takie jak rozwijanie biznesu czy oferowanie klientom strategicznych usług doradczych. To, co robimy, wyraźnie działa, ponieważ przyjęcie SmartVault znacznie przyspieszyło w ciągu ostatnich kilku lat.â»

Firma twierdzi, że ponad 7000 księgowych korzysta obecnie z usług SmartVault dla ponad 100000 klientów. Jeśli nie jesteś jednym z nich, skontaktuj się z nami pod adresem www.smartvault.com. A jeśli tak, możesz podzielić się tym, co o tym sądzisz dla swojej praktyki i klientów.