SNHU oferuje online stopień przyspieszonej księgowości

Southern New Hampshire University’s (SNHU) nowy online przyspieszone BS do MS stopień rachunkowości daje studentom szersze miejsce na rynku, z cennymi referencjami CV i zwiększone tempo w celu spełnienia 150-godzinnej certyfikacji CPA i wymogów wzajemności.

Nowy program online oferuje wysokiej jakości instrukcje z działu księgowości, który obejmuje CPA, CMA i CFE. Studenci czerpią korzyści z uczenia się od profesjonalistów księgowych, którzy oferują «prawdziwe» doświadczenie i dostęp 24/7 do swojej pracy na kursie, co pozwala studentom uczestniczyć w zajęciach, gdy najlepiej spełnia ich własne harmonogramy.

«SNHU’s nowy online przyspieszone BS do MS w rachunkowości stopień oferuje studentom wyjątkową okazję online do uzyskania dwóch stopni w ciągu zaledwie pięciu lat, oszczędzając czas i pieniądze», powiedział Alexandru Manus, dziekan stowarzyszony biznes w SNHU.

Zarabianie online przyspieszone BS do MS w zakresie rachunkowości zapewni studentom umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w różnych dziedzinach rachunkowości i kariery związanej z rachunkowością, w tym finansów, podatków, audytu, ubezpieczeń i bankowości. Absolwenci programu będą dobrze przygotowani do ukończenia profesjonalnych certyfikatów, w tym CPA, CMA, CFE. Stopień jest zaprojektowany, aby umożliwić studentom skuteczne współdziałanie z kierownictwem wykonawczym i wzmocnić ich zdolność do osiągnięcia sukcesu na stanowiskach kierowniczych średniego i wyższego szczebla.

Biuro Statystyki Pracy przewiduje 16-procentowy wzrost liczby miejsc pracy związanych z księgowością do 2016 roku. Przyspieszone studia licencjackie i magisterskie w zakresie księgowości stawiają absolwentów SNHU w obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku pracy w dziedzinie księgowości, z przewidywanym wzrostem o prawie 200 000 miejsc pracy dla księgowych i audytorów.

Odwiedź stronę internetową Southern New Hampshire University, aby uzyskać więcej informacji na temat przyspieszonego BS do MS rachunkowości stopnia.

Źródło: (Southern New Hampshire University) 30 lipca 2012 r.