Somerset CPA “Lose Big” podczas sezonu podatkowego

Przez personel KsięgowościWEB

Współpracownicy z Somerset CPA “tracą duże” w tym sezonie podatkowym. Jest to zazwyczaj czas, kiedy CPA są zbyt zajęte, aby martwić się o właściwe odżywianie i ćwiczenia, ale w tym roku, Somerset’s Wellness Committee chciał to zmienić.

Komisja Wellness firmy postanowiła odwołać się do strony konkurencyjnej swoich współpracowników i przeprowadzić konkurs. Stworzyli oni “Somerset Wellness Challenge”, który grupuje uczestników w zespoły, aby schudnąć podczas sezonu podatkowego. Choć nie ma to być program szybkiego odchudzania, wyzwanie promuje proste zmiany stylu życia – większą aktywność, spożywanie większej ilości owoców i warzyw oraz picie większej ilości wody. Ktoś skoordynowany z Spectrum Health Systems, aby zapewnić uczestnikom cotygodniowe ważenie, byłby poufny.

Debbie Williams, kontroler firmy i współprzewodnicząca Komisji Wellness powiedział”, Komitet został zainspirowany do podjęcia tego wyzwania, aby pomóc pracownikom przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem i kondycją po tym, jak Somerset przeprowadził badania zdrowotne na miejscu. Wspaniale było zobaczyć wyniki”, powiedział Williams. Około połowa naszych współpracowników zgłosiła się do udziału w styczniu. Do połowy marca tych sześćdziesięciu siedmiu uczestników straciło w sumie niesamowite 262 funty. To średnia utrata 3,91 funta na uczestnika.”

Aby wesprzeć współpracowników, Somerset CPA zapewnia również następujące rozwiązania:

  • Piątkowe zajęcia jogi
  • Obserwowane kolacje w ciągu tygodnia, które oferują zdrowe wybory
  • Codzienne zdrowe przekąski – świeże owoce, jogurt, tacki na warzywa, batoniki granola itp.
  • Brown-bag wellness lunche
  • Segment Wellness na spotkaniach pracowników
  • Program zwrotu kosztów odnowy biologicznej
  • Przeglądy wellness na miejscu

Zespoły o największym procencie utraty wagi otrzymały nagrody pośrednie i wyróżnienia w trakcie całego konkursu. Finałowe ważenie odbędzie się 25 kwietnia, a trzy najlepsze zespoły i zwycięzcy indywidualni otrzymają nagrody pieniężne.

Williams powiedział: “Jesteśmy szczęśliwi, że jesteśmy “wielkimi przegranymi” w tym sezonie podatkowym!”

Artykuły pokrewne:

  • PKF Teksas promuje kulturę zdrowia i dobrego samopoczucia
  • Sensiba San Filippo: Zwycięzca Fittest Accounting Firm 51+ Członków