Specjalna wiadomość i ankieta dla naszych czytelników w sezonie podatkowym

Sezon podatkowy rozpoczął się na dobre, a my pomagamy Ci z ciągłym strumieniem historii podatkowych i innych artykułów, które pomogą Ci przetrwać ten tydzień. Bez względu na to, czy chodzi o kwestie bezpieczeństwa, specjalne kwestie dotyczące pracowników domowych, czy też ostre i dowcipne spostrzeżenia felietonisty podatkowego Juliana Blocka, adwokata, który wcześniej pracował w Urzędzie Skarbowym, zajmujemy się Tobą.

Chcemy również zwrócić Państwa uwagę na nasze Forum, na którym można zobaczyć, o co pytają inni księgowi – i zadać kilka pytań samodzielnie.

Ponadto, podczas gdy Ty jesteś zajęty sprawami podatkowymi i innymi kwestiami zawodowymi, w AccountingWEB, my również jesteśmy zajęci ciągłym ulepszaniem strony, aby uczynić ją bardziej atrakcyjną i użyteczną. Niektóre z nich zobaczysz na wiosnę, ale teraz pracujemy nad poprawą wizualnej atrakcyjności strony.

Nasza bardzo popularna kolumna Lunch Beat potrzebuje nowego wizerunku. A ty pomożesz nam wybrać, który z nich. Zobacz ankietę (powyżej), oraz trzech finalistów (poniżej). Która z nich jest idealna do reprezentowania Lunch Beat?

Dzięki za pomoc i dobry sezon podatkowy.

Zobacz poniżej, aby wziąć udział w naszej ankiecie.