Sponsorzy firmy CPA Całoroczny nacisk na zdrowie i sprawność fizyczną pracowników

W dzisiejszych firmach CPA maty do jogi i cross-trainery są tak samo popularne w kabinach ludzi jak kalkulatory i smartfony – szczególnie od stycznia do kwietnia, kiedy to wiele firm jest skłonnych inwestować w okazjonalne zajęcia fitness lub zdrowy lunch, aby zapewnić pracownikom utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia w wyczerpującym sezonie podatkowym.

Ale zdrowe życie to całoroczne zobowiązanie w Herbein + Company, Inc. (Herbein) , 110-osobowej certyfikowanej publicznej firmy księgowej z siedzibą w Reading, w Pensylwanii, gdzie pracownicy są zachęcani do udziału w programie Employee Wellness Good to Great (G2G) 2013 przez cały rok.

W maju tego roku, kiedy pracownicy większości firm podatkowych zwijali swoje maty do jogi i zwijali je do przyszłego roku, Herbein wdrażał najnowszy komponent swojego programu odnowy biologicznej G2G: Sześciotygodniowe Mistrzostwa Fitness Makeover Challenge 2013.

Wyzwanie związane z kondycją fizyczną, które będzie trwało od 3 czerwca do połowy lipca, zaprasza pracowników firmy Herbein do poświęcenia części swojego czasu po sezonie podatkowym na zdrową zmianę diety i programów ćwiczeń. Program jest dostosowany do osobistych celów zdrowotnych pracowników – niezależnie od tego, czy chcą zrzucić dwadzieścia kilogramów, rozpocząć program treningów siłowych, ukończyć 5k, czy po prostu zobowiązać się do chodzenia piętnaście minut każdego dnia.

Wyzwanie jest realizowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie żywienia i osobistymi trenerami z Wyomissing, Pennsylvania, Sunshine Fitness Studio. W jego skład wejdą: joga, ćwiczenia siłowe, kondycja mięśni, zajęcia fitness, sesje żywieniowe», lunch i nauka», dzienniki żywieniowe i aktywności, cotygodniowe ważenie oraz profesjonalne wsparcie.

Tom Price, CPA, partner i przewodniczący Herbein’s G2G Committee , powiedział, że Makeover Challenge, który jest w pełni finansowany przez Herbein, jest po prostu najnowszym elementem programu odnowy biologicznej pracowników firmy – programu odnowy biologicznej, który jest naprawdę zaangażowany w promowanie zdrowszej i szczęśliwszej siły roboczej na dłuższą metę.

«Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy mamy życie po sezonie podatkowym», powiedział Price. «Dlatego koncentrujemy się na zdrowiu i odnowie biologicznej przez cały rok. Istnieje prawdziwa obawa, że nasi ludzie prowadzą zdrowe, szczęśliwe życie, a nie można tego osiągnąć, koncentrując się na wellness tylko w sezonie podatkowym. Zdrowe życie to zmiana stylu życia, a ludzie muszą powtarzać zdrowe zachowania przez znaczny okres czasu, aby nowe nawyki zaczęły obowiązywać».

Makeover Challenge jest drugim etapem kampanii odnowy biologicznej pracowników Herbein 2013, która rozpoczęła się w styczniu, kiedy to firma zaczęła oferować w porze lunchu zajęcia jogi i fitness prowadzone przez instruktorów Sunshine trzy razy w tygodniu. Zajęcia te, które będą kontynuowane tego lata, są ogromnym hitem wśród pracowników. W dużej części Price uważa, że jest to spowodowane sposobem, w jaki Komisja G2G wprowadziła te zajęcia dla pracowników.

Przez cały czas, mantra fitness firmy była «po prostu zacznij od małych kroków – ruszaj się.» Price powiedział», Nie oczekujemy, że ludzie będą w stanie wziąć udział w maratonie. Po prostu zachęcamy ich, aby zrobili wszystko, co w ich mocy, aby się ruszać. Mówimy: «Po prostu weź kawałek tego, co ci się przyda, po prostu wyrywajcie sobie codziennie trochę czasu, aby się poruszać». Jesteśmy szczęśliwi, jeśli po prostu rozwiną lepszą świadomość swojego zdrowia i kondycji.»

Price powiedział pracownicy w każdym wieku, na wszystkich etapach życia, a wszystkie poziomy sprawności fizycznej uczestniczą w programie.

Price i inni liderzy firm, jak partner John Pagerly, CPA i CFO w Herbein , są więcej niż chętni do dawania przykładu – kluczowego elementu każdego udanego programu odnowy biologicznej pracowników. Pagerly podrzucił nawet swój garnitur i krawat, aby dodać firmowe zajęcia z jogi do swojego istniejącego programu ćwiczeń.

«Zawsze chciałem spróbować jogi i pomyślałem, że to dobra okazja, by spróbować», powiedział Pagerly. «To była zabawa. Było to nie tylko dobre odciążenie podczas sezonu podatkowego, ale także sposób na zrobienie czegoś innego z innymi członkami firmy. Teraz, mam nadzieję, że będę nadal ćwiczyć jogę dla lepszego zdrowia i kondycji, szczególnie na moim etapie życia.»

Sądząc po entuzjastycznym udziale pracowników Herbeina, jest to model, który chętnie naśladują. Komisja G2G z łatwością zrealizowała swój cel piętnastu uczestników pierwszej rundy firmowych zajęć fitness i spodziewa się, że latem tego roku zrealizuje swój drugi cel – dwudziestu uczestników na zajęcia. Ludzie zapisują się do programu Makeover Challenge już na kilka tygodni przed terminem, a członkowie komitetu rozważają już dodatkowe programy na jesień.

Stażystka podatkowa Stephanie Atkins była tak podekscytowana programem fitness podczas swoich czterech miesięcy z firmą, że napisała bloga: Who Would Have Thought This Happens at a CPA Firm.

«[Jedną] rzeczą, której zdecydowanie nie oczekiwałem od firmy CPA, była joga w porze lunchu i zajęcia fitness. Pewnego dnia, kiedy poszłam na górę, żeby zrobić lunch, zobaczyłam kilka (spoconych) osób w sali konferencyjnej skaczących po linie i robiących chrupki», napisała Atkins na swoim blogu. «Wyglądało to na dobrą zabawę i dobry sposób na odciążenie się podczas przerwy na lunch. Było tak fajnie, że zapewnili coś takiego, co pomogło nam oderwać umysły od pracy na godzinę.»

Inspektor podatkowy Stacy A. Weller, CPA , powiedziała, że nie może się doczekać Wyzwania Makeover Challenge jako motywatora do dokonania pewnych «pozytywnych i trwałych» zmian w zdrowym stylu życia. «Jestem podekscytowana możliwością nauczenia się, jak mogę jeść zdrowiej i włączyć ćwiczenia fizyczne do mojego i tak już napiętego grafiku, powiedział Weller.

A pozytywne i trwałe zmiany w zdrowym stylu życia, czy to poprzez wzniosłe cele, czy też małe i zdecydowane kroki, są dokładnie tym, co Herbein ma nadzieję osiągnąć na swojej drodze do dobrego samopoczucia, którą wszyscy pracownicy są w stanie osiągnąć przez całe życie.

«W tym programie odnowy biologicznej pracowników nie chodzi o to, aby firma zarabiała na naszym ubezpieczeniu zdrowotnym», powiedział Price. «Nie chodzi nawet o to, żebyśmy zwiększyli wydajność pracowników, choć wiemy, że tak się stanie». Dla nas ważniejsze jest, aby pracowali tu zdrowsi, szczęśliwsi ludzie. i musimy skupić się na tym przez cały rok, aby rozwinąć ten sposób myślenia.»

Artykuły pokrewne:

  • Joga utrzymuje Indiana CPA Firm Fit, Flexible, Focused
  • Kancelaria CPA oferująca masaż katedralny w celu złagodzenia stresu sezonowego pracowników