Stan Floryda Repaces Dochodzenie w sprawie IRS

Przez Christinę Camarę

IRS prowadzi dochodzenie przeciwko przedstawicielce stanu Floryda, Daphne Campbell i jej mężowi, Hubertowi Campbellowi, którzy mają do czynienia z kłamstwami o łącznej wartości 145 000 dolarów.

Przedstawiciel Campbell, demokrata z Miami Shores na Florydzie, jest również objęty dochodzeniem w sprawie oszustwa Medicaid, co skłoniło państwową Partię Demokratyczną do zwrócenia się do Campbella z prośbą o “rozważenie ustąpienia”, zgłoszone Miami Herald .

IRS bada konta bankowe związane z rodzinną firmą opieki zdrowotnej Campbella i męża Huberta. Gazeta donosi, że agenci IRS przeglądają dziesiątki dokumentów od byłych współpracowników biznesowych, którzy twierdzą, że Campbellowie są oszustami.

W 2007 roku para założyła firmę konsultingową mającą na celu pomoc ludziom w prowadzeniu domowych agencji opieki zdrowotnej. Prokurator Generalny rozpoczął dochodzenie w zeszłym roku.

Nebert Whyte, świadczeniodawca domowej opieki zdrowotnej, który przekazał kierownictwo swojej firmy Campbellsom, powiedział gazecie, że konta bankowe zostały założone na jej nazwisko bez jej zgody. Następnie odkryła, że na konta te wpłynęły tysiące dolarów z rachunków Medicaid. “Nie płacą mi, a oni zbierają wszystkie fundusze”, powiedział Whyte. “Zajęło mi rok, żeby się tego dowiedzieć.”

Rodzina miała swój udział w problemach prawnych. Hubert Campbell został skazany w sprawie o oszustwo hipoteczne z 2007 roku. Złożył wniosek o upadłość w 2010 roku. Syn Campbella, Gregory, został oskarżony o oszustwo Medicaid o wartości 300.000 dolarów. Proces jest wyznaczony na wrzesień, a on przyznał się do niewinności. Ponadto, Janice Shackelford, główny doradca prawny Daphne Campbell, przyznała się do oskarżenia o kradzież z 2006 roku.

Campbells kiedyś posiadał domy grupowe dla umysłowo chorych i niedołężnych, ale zostały one zamknięte po tym, jak państwo wyeliminowało finansowanie w następstwie obskurnych warunków, trzech zgonów i gwałtu na pacjencie, który później zmarł, Miami New Times doniósł.

Campbell ubiega się o reelekcję na swoje miejsce, która jest kwestionowana przez dwóch kolegów demokratów w prawyborach 14 sierpnia.

Artykuły pokrewne:

  • Embezzler bezduszny za barem
  • Alarm przygotowawczy: Nie pozwól, aby Twoi klienci stali się ofiarami oszustw podatkowych
  • .