Strategia marketingowa Zestaw strategii marketingowej dla linii chmur szałwiowychZestaw strategii marketingowej dla linii chmur szałwiowych

Po ostatnich intensywnych warsztatach, Sage zrealizował swoją strategię wejścia na rynek produktów chmurowych Sage Live and Impact będzie dotrzeć do bardziej postępowych księgowych, gdzie już są â poprzez swoich przyszłościowych klientów i w chmurze.

Warsztaty, w których uczestniczył międzynarodowy panel księgowych i znanych specjalistów w dziedzinie księgowości, ujawniły, że na razie najlepszym sposobem na dotarcie do docelowego rynku tych odpowiednich produktów chmury byłoby połączenie SEO, marketingu cyfrowego, a nawet małych firm, które w pełni korzystają z chmury.

Jennifer Warawa, globalna wiceprezes Sage ds. marketingu produktów dla księgowych, zauważyła również, że podczas tego panelu księgowych i wpływowych omawiane były inne kwestie, a zapis ustaleń powinien być wkrótce dostępny.

â What I can say is the biggest takeaway from that meeting concerned the shift for firms to a digital world and how they are dealing with it,â» said Warawa. â» Księgowi widzą [zmianę] zarówno jako wyzwanie, jak i szansę.â»

Ten sam warsztat zaowocował również zmianą nazwy Sage Life na Sage Live, aby âbetter odzwierciedlić to, co robi, â» według Douga LaBahna, globalnego wiceprezesa ds. marketingu produktów dla Sage Live, który podkreślił jego zdolność do dostarczania danych w czasie rzeczywistym do wszystkich firm i księgowych korzystających z urządzeń mobilnych, w tym nowy Apple Watch.

Zarówno LaBahn, jak i Warawa zgodziły się, że «Live and Impact» będzie miało większy wpływ na księgowych, a także na firmy, z którymi współpracują, a konkretnie na użytkowników, którzy już teraz regularnie korzystają z aplikacji w chmurze i pracują w sposób bardziej mobilny.

âLive może być bardzo umożliwienie dla właściwej firmy; są to âcloud kochanków’, którzy korzystają z wielu aplikacji, â» powiedział LaBahn. âAnd in working with businesses, most clients don’t want to get in and play around with the GL; they want to see the performance. Innowatorzy mogą teraz wiedzieć wszystko, czego potrzebują, a nie konfigurować GL; księgowy ustawia to dla swoich klientów. Mogą dać im tablicę rozdzielczą i uzyskać wgląd w swój biznes bezpośrednio w Live.â»

.

Dla tych jeszcze nieświadomych, Sage odsłonił Sage Live i Sage Impact w maju. Live powstał dzięki współpracy z Salesforce, która pomaga Sage połączyć CRM z dowolnym produktem z księgi głównej firm lub księgowych, które używają â choć jest to więcej dla tych, którzy «brakuje pasa startowego z QuickBooks», aby zacytować szefa strategii Sage, Himanshu Palsule. Live ostatecznie pozwala na stworzenie deski rozdzielczej, która oferuje wgląd w działalność gospodarczą i status finansowy. Deska rozdzielcza może być oglądana na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Sage Impact jest trochę inny. Jest to platforma nastawiona na umożliwienie dostępu do nich w jednym miejscu firmom, które pracują z wieloma aplikacjami w chmurze, zamiast konieczności logowania się i korzystania z każdej z nich z osobna.

â To, co budujemy dla księgowych jest globalne, a ja będę nadzorował globalne i lokalne komunikaty dla naszych produktów, w tym Live and Impact,â» dodał Warawa. â™W ten sposób zobaczysz więcej rozmachu. Myślę, że ze szkodą dla nas, że nie zrobiliśmy tego wcześniej. Mamy teraz wspólną historię.â»