Sześć sposobów na stworzenie angażującego środowiska biurowego w tym sezonie podatkowym

przez 1. sztab ogólny

Często pomijana część marketingu i rozwoju Twojej praktyki wiąże się z fizyczną aranżacją biura. Wygląd Twojego biura powinien wprawić klienta w odpowiedni nastrój, aby zaangażować go w dodatkowe usługi, szczególnie w zakresie zarządzania majątkiem. Większość CPA i prawnicy nie zwracają szczególnej uwagi na szczegóły, w jaki sposób ich biuro pojawia się. Każdy z nas ma pewne ograniczenia co do tego, jak możemy zorganizować nasze biura, ale nie pozwól, aby to powstrzymało Cię od jak najlepszego wykorzystania tego, co masz w tym sezonie podatkowym. Oto sześć sposobów na stworzenie angażującego środowiska biurowego:

1. Uporządkuj skutecznie lobby

Twoje lobby powinno odzwierciedlać sposób, w jaki chcesz, aby twoja firma była postrzegana przez klientów. Powinno być gustownie udekorowane wysokiej jakości, konserwatywnymi meblami. Najlepiej, aby klienci nie widzieli ani nie słyszeli z lobby innych części biura. Nigdy nie omawiaj spraw klientów w lobby i nigdy nie omawiaj spraw jednego klienta na oczach drugiego. Jeśli masz miejsce na salę konferencyjną dla klientów, wykorzystaj ją do wszystkich rozmów z klientami, które nie odbywają się w prywatnym biurze.

Podczas wyświetlania usług zarządzania majątkiem lub innych materiałów inwestycyjnych w lobby, należy ograniczyć je do elementów, które odzwierciedlają obraz, który chcesz stworzyć. Korzystanie z takich materiałów w celu wzbudzenia zainteresowania klienta jest właściwe i opłacalne, ale nie należy zagracać miejsca, aby klient był zdezorientowany.

Tablice ogłoszeń mogą być bardzo skutecznym narzędziem do przyjmowania klientów w Twoim biurze. Wypróbuj tablicę powitalną z nazwiskami klientów, którzy będą odwiedzać dany dzień. Możesz nawet spróbować utrzymać tablicę ogłoszeniową w swoim lobby zatytułowaną «Wiadomości o naszych klientach». Możesz tam umieszczać biuletyny i artykuły medialne przedstawiające Twoich klientów.

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, użyj telewizora, aby odtworzyć wygaszacz ekranu Method 10™ lub inne komunikaty inwestycyjne, albo aby pokazać kanał informacyjny.

2. Pozdrów swoich klientów

Skuteczne może być ogłaszanie swoich klientów przez telefoniczny interkom. Najlepiej jest wyjść z biura i powitać klientów osobiście w recepcji, a nie przywitać ich z powrotem, aby cię zobaczyć. Kiedy już ich przywitasz, upewnij się, że w jakiś sposób nawiążesz z nimi kontakt fizyczny. Dobry mocny uścisk dłoni z mężem i żoną jest odpowiedni. Albo spróbuj przyjaznego poklepania po plecach dla mężczyzny i ewentualnego lekkiego dotknięcia przedramienia kobiety. Zakres twojej serdeczności zależy oczywiście od rodzaju relacji, jakie masz z klientami. Nigdy nie należy wkraczać zbyt długo w «ich przestrzeń» i cały dotyk powinien być w granicach dobrego smaku.

Zadzwoń do klientów po ich nazwiskach i poinstruuj o tym swoich pracowników. Kiedy wchodzisz do cudzego lokalu, zastanów się, jak to jest słyszeć dźwięk swojego imienia w przyjazny sposób. To sprawia, że czujesz się ważny i mile widziany. Nazwisko Twojego klienta powinno być wymieniane co najmniej trzy razy podczas każdej wizyty.

3. Spotkać się wokół stołu

Nigdy nie stawiaj biurka pomiędzy Tobą a klientem, jeśli możesz tego uniknąć. Spróbuj użyć małego okrągłego lub podłużnego stołu. Jeśli siedzisz z mężem i żoną, postaraj się usiąść między nimi tak, aby wszyscy widzieli, co przedstawiasz. Większość czołowych producentów preferuje pracę przy małym stole i woli siedzieć obok klientów. Niektóre badania pokazują, że starsi klienci czują się bardziej komfortowo z tradycyjnymi meblami z ciemnego drewna, podczas gdy młodsi specjaliści czują się bardziej komfortowo z nowoczesnymi meblami modułowymi z jasnego drewna.

4. Stosować tablicę lub flipchart

Każdy powinien mieć tablicę lub flipchart do pisania w biurze. Białe tablice są nieocenionym narzędziem w sprzedaży. Większość ludzi to wzrokowcy i muszą widzieć ilustracje tego, o czym mówisz. Wykorzystaj tablicę do zapisywania punktów lub zastrzeżeń, które Twoi klienci zgłaszają. Następnie możesz wrócić do tych punktów, aby mieć pewność, że wszystkie je uwzględniłeś.

5. Wyświetlanie materiałów marketingowych

Upewnij się, że dla Twoich klientów jest oczywiste, że Twoja firma działa w branży usług finansowych. Musisz profesjonalnie prezentować obszerną literaturę marketingową. Wykresy pokazujące indeksy giełdowe, historię stóp procentowych itp. są interesujące i wzmocnią to, co robią Państwo w oczach swoich klientów. Nie będą one prowadzić sprzedaży bezpośrednio, ale będą wzbudzać zainteresowanie.

Będziesz otrzymywać ilości materiałów wystawowych od sponsorów produktów. Upewnij się, że wszystkie broszury, prospekty, raporty roczne itp. są aktualne. Przestarzałe materiały nie tylko sprawiają, że źle wyglądasz, ale są również nielegalne.

6. File technical and marketing articles

Gotowe odniesienia do artykułów technicznych i marketingowych pomogą Ci skuteczniej wykonywać Twoją pracę. Jeśli na przykład jesteś uczestnikiem 1st Global Method 10™, spróbuj skonfigurować trójpierścieniowe segregatory z sekcjami dla każdego elementu Method 10™. W 1st Global proponujemy utworzenie dwóch zestawów segregatorów, jednego dla artykułów technicznych i jednego dla informacji o sprzedaży/marketingu w każdej kategorii. Na przykład, możesz mieć sekcję każdego segregatora na temat planowania emerytalnego, która zawiera 403(b) i 401(k) artykułów technicznych w jednym segregatorze, a w drugim pomysły na planowanie sprzedaży i marketingu na emeryturę. Artykuły i memoranda techniczne stanowią doskonałe i szybkie źródło informacji. Możesz również chcieć zachować dodatkowe, zatwierdzone przez Compliance kopie, które możesz dostarczyć swoim klientom.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać w marketingu i rozwijaniu swojej praktyki, jest to, że trzeba konsekwentnie przypominać klientom o świadczonych przez siebie usługach. Nie zakładaj, że Twoi klienci wiedzą jakie usługi podatkowe lub usługi zarządzania majątkiem oferujesz; przypomnij im o nich poprzez konsekwentny marketing. Dotyczy to również fizycznej powierzchni biurowej.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać ze światowej klasy programu rozwoju praktyki oferowanego przez 1st Global, zadzwoń (800) 959-8461 lub e-mail [chronione pocztą elektroniczną] .

[chroniony pocztą elektroniczną]

Ten artykuł i jego treść zostały dostarczone przez 1st Global. Z ponad 450 firmami powiązanymi z 1st Global jest jednym z największych partnerów świadczących usługi w zakresie zarządzania majątkiem dla zawodów podatkowych, księgowych i prawniczych. 1st Global dostarcza wymagane zdolności niezbędne do doskonałości w zarządzaniu majątkiem, w tym progresywnego kształcenia ustawicznego, co stawia firmę w wyjątkowej pozycji do zaoferowania wiedzy na temat zarządzania majątkiem.

1st Global został założony przez CPAs na podstawie przekonania, że firmy zajmujące się księgowością, podatkami i planowaniem nieruchomości mają wyjątkowe kwalifikacje do świadczenia kompleksowych usług zarządzania majątkiem dla swoich klientów. Każda stowarzyszona firma posiada wykształcenie, technologię, ramy budowania biznesu i rozwiązania dla klientów, które sprawiają, że firmy te są liderami w swoich zawodach poprzez dedykowane profesjonalne relacje z klientami zbudowane wokół zarządzania majątkiem.

1st Global Capital Corp. jest członkiem FINRA i SIPC i ma siedzibę pod adresem 8150 N. Central Expressway, Suite 500 w Dallas, Texas, (214) 265-1201. Dodatkowe informacje o 1st Global są dostępne w Internecie pod adresem www.1stGlobal.com .