Ted Dickman Nazwał BKD następnym dyrektorem generalnym

CPA i firma doradcza BKD, LLP, wykorzystała Regionalnego Partnera Zarządzającego Teda Dickmana jako swojego kolejnego CEO, z dniem 1 czerwca 2012 r., w piątek.

“Jestem zarówno upokorzony, jak i podekscytowany tym, że zostałem wybrany do dalszego prowadzenia naszej firmy w dynamicznie zmieniającym się świecie”, powiedział Dickman. “Mam nadzieję, że skorzystam z inicjatyw i wiodącej roli, jaką firma odegrała w branży, a jednocześnie znajdę dodatkowe możliwości rozwoju”.

Dickman będzie odpowiadał za prawie 2.000 pracowników, którzy obsługują klientów we wszystkich pięćdziesięciu stanach i na całym świecie. Ostatnie cztery lata spędził jako regionalny partner zarządzający Regionem Wschodnim BKD, strategicznie koordynując działania w Indianie, Kentucky i Ohio, a także pełniąc funkcję członka zarządu firmy. Wcześniej był partnerem zarządzającym biur w Cincinnati i Ohio oraz biur w Indianie – Indianapolis, Bloomington, Fort Wayne i Merrillville.

“BKD jest zbudowane na fundamencie uczciwości, doskonałości i niezachwianego zaangażowania w zapewnienie niezrównanej obsługi klienta”, powiedział Dickman. “Są to standardy, do których dążymy od ponad osiemdziesięciu pięciu lat i nie mogę się doczekać, aby wykorzystać moje doświadczenie i pasję dla tej firmy do kontynuowania tych tradycji”.

Zarząd BKD zarekomendował Dickmana na to stanowisko, a decyzja ta została ratyfikowana przez 250 partnerów firmy.

Dickman zastąpił dyrektora generalnego Neala Spencera, który w lutym ogłosił swoją decyzję o ustąpieniu. Podczas pięcioletniej kadencji Spencera, BKD rozszerzyło swoją działalność na kilka rynków poprzez akwizycję, dodając biura w Teksasie i Mississippi.

“Jestem podekscytowany decyzją firmy o nazwaniu Teda naszym nowym liderem”, powiedziała Spencer. “Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych specjalistów, BKD ma silną pozycję, która pozwala nam odnosić dalsze sukcesy. Ted jest całkowicie zaangażowany w rozwój i ma uczciwość, doświadczenie i historię naszej firmy, aby poprowadzić BKD w przyszłość”.

Dickman rozpoczął pracę w dziedzinie rachunkowości publicznej w 1983 roku jako specjalista podatkowy w biurze w Indianapolis, a w 1991 roku został wybrany na partnera. W 1983 roku ukończył z wyróżnieniem Indiana University, Bloomington, z dyplomem BS w dziedzinie rachunkowości.